Лікування молочних зубів

Молочні зуби вимагають лікування так само часто, як і постійні. Вони схильні до тих же хвороб, що і “дорослі”, тільки руйнуються набагато швидше. Якщо ви виявили в ротовій порожнині дитини запалення або каріозні плями терміново звертайтеся до стоматолога.

Запущені хвороби молочних зубів лікувати складніше т.к вони швидко прогресують. Чи не звернувшись до стоматолога сьогодні з каріозною плямою вже через тиждень можна потрапити в стоматологію з глибоким карієсом. Якщо допустити пульпіт, то зуб і зовсім доведеться видаляти, а це небажана міра.

Передчасне видалення молочних зубів сприяє формуванню у дітей неправильного прикусу. Порушений прикус, в свою чергу, викликає проблеми з травленням і промовою, а також сприяє стирання зубів. Щоб уникнути ускладнень до 12 років водите дитини до стоматолога раз в 3-4 місяці.

Правила лікування молочних зубів у Swiss-Dent

Клініка Свісс Дент проводить лікування молочних зубів на будь-якій стадії захворювання. Для точного визначення діагнозу тут є лазерний апарат. Він досліджує ротову порожнину з усіх боків, а при найменших відхиленнях від норми видає звуковий сигнал. Так вдається виявити навіть хвороби, які поки не видно оку.

Лазерна діагностика використовується в процесі лікування. Наприклад, коли видаляються уражені бактеріями шматочки зубних тканин і потрібно перевірити наскільки ретельно проведена робота. Залежно від отриманих результатів призначається максимально ефективна методика.

У клініці Свісс Дент вдаються до сучасної методикою лікування карієсу – озонової терапії. Вона ефективна тільки на початкових етапах хвороби, зате проходить безболісно і швидко. Всього 20 – 40 секунд – і молочні зуби вашої дитини повністю очищені від хвороботворних бактерій.

Як підготувати дитину до відвідування дитячої стоматології

Щоб відвідування дитячого стоматолога не стало для дитини хвилюючим його слід підготувати заздалегідь:

  • Похвалити доктора, описавши його як доброго Айболита
  • Розповісти про можливі маніпуляції, щоб дитини нічого не лякало
  • Регулярно водити малюка на профілактичні огляди (бажано до одного і того ж лікаря)
  • Стати для малюка прикладом, продемонструвавши мужність на прийомі у лікаря.

Пам’ятайте, що простіше попередити хворобу, ніж її усунути, тому не нехтуйте домашніми методами догляду за молочними зубами:

  • Очищайте зуби дитини до 2 років за допомогою мокрої марлі, одягненою на палець, а починаючи з 2 років привчайте до м’якої щітки
  • Вперше дитячу стоматологію слід відвідати, коли у дитини прорізався перший молочний зуб.
  • Урізноманітніть раціон чада кальцийсодержащими продуктами.

Краща стоматологічна клініка в Києві: адреси, ціни

Стоматологи Swiss-Dent лікують молочні зуби непомітно для дитини. Використовують абсолютно безболісні методики попередження карієсу: озонову терапію. Також проводять ретельну діагностику, щоб попередити хвороби, які ще не проявили себе. Стоматологія розташована за адресою:

Київ:

  • Лівий берег, вул. Бориспільська 4,
  • Правий берег вул. Жилянська, 47

Бровари:

  • вул. Київська 245 (лісовий квартал).