Металокерамічна коронка

Металокераміка – штучний матеріал, одержуваний шляхом сплаву металу з керамікою. Вона міцна, стійка до хімічних впливів, добре приживається. Поступається безметталовим конструкцій в естетиці, проте з натуральним зубом подібності має колосальні, від чого і використовується в стоматології.

Коронки з металокераміки ставлять як на передні, так і на жувальні зуби. У першому випадку використовують сплави з інертними дорогоцінними металами, щоб запобігти просвічування заліза. На жувальний зуб встановлюють протези з кобальтом, хромом і нікелем в підставі т. К. Вони не схильні до сколів.

Для тих, у кого алергія на недорогоцінні метали призначені коронки на основі золота. Вони дорогі, але безпечні, покриті керамікою, яка дає додатковий захист від руйнувань. Коронки даного типу ідеально підходять для малярів.

Конструкції з металокераміки підлягають встановленню на зуб, який зруйнувався більш ніж на 60%. Вони підходять в тому випадку, коли потрібно встановити кілька зубів до ряду і зробити це швидко, надійно і за доступну вартість. Служать такі установки при належному догляді від 8 до 10 років мінімум.

Установка металокерамічної коронки на зуб: початковий етап

Металокераміку використовують в протезуванні передові стоматологічні клініки. Однією з таких є Swiss-Dent. Для якісної установки конструкції тут є всі необхідні матеріали – швейцарські апарати для діагностики, безпечні анестетики, наднові вимірювальні прилади.

З використання діагностичних апаратів починається протезування. Спочатку робиться рентген і панорамний знімок щелепи для оцінки стану коренів зуба. Будь-які дефекти усуваються, в крайньому випадку проводять депульпація, щоб залишити тільки здорові зуби.

Момент лікування дуже важливий для подальшого протезування т. К. Коронка з металокераміки важка і тривала його носка може негативно позначитися на подальшому стані здоров’я пацієнта. Зуби під конструкцією мають хворіти інакше доведеться проводити всю процедуру заново.

Щоб збільшити площу зіткнення зуба з коронкою його обточують. Дана процедура не робить негативного впливу т. К. Знімається тільки полумілліметрового шар зубних тканин, та й в захисну функцію в подальшому металокерамічний ковпачок виконує куди краще природного емалі. Операція відповідальна і робиться тільки після проведення ретельних вимірів ротової порожнини на комп’ютері.

Виготовлення та фіксація коронок з металокераміки

Щоб виготовити протез з металокераміки стоматологи роблять зліпок щелепи пацієнта в клініці. Отриману модель досліджують в зуботехнічній лабораторії. До уваги береться як розташування зубів, так і рівень навантаження на них. Тільки з урахуванням усіх цих даних вдається створити надійну і довговічну конструкцію.

Більшу частину навантаження покладають на каркас з металу. Незважаючи на те, що товщина його не перевищує 0,5 мм – він чудово витримує витримує тяжкість накусиваніе. Керамікою штучний зуб покривається в кілька шарів, але вже в останню чергу. Напилення робиться під температурою.

На виготовлення протеза з металокераміки йде від 10 до 14 днів. Весь цей час хворий може ходити з тимчасової установкою, тим самим привчаючи себе до нових штучним зубам. На звикання йде до 3 місяців. Фіксація виготовленого протеза проводиться під анестезією. Спочатку він прикріплюється на цемент.

Щоб цемент швидше схопився на нього впливають спеціальною лампою. Забезпечити адгезію металокераміки із зубною тканиною дозволяє додаткова обробка обточеної кістки під протезом. На кожний встановлений протез наші фахівці дають піврічну гарантію.

Що робити після установки протеза з кераміки і металу

Некомфортні відчуття відразу після процедури цілком природні. Організм адаптується до чужорідного тіла і займає це в середньому від місяця до трьох. Але щоб процес звикання не затягнувся, бажано дотримуватися порад лікарів клініки:

  • Перші кілька днів намагайтеся їсти тільки м’яку і перетерту їжу. Так ви вбережете свою слизову від подразнення і неприємних відчуттів.
  • Нудота, рясне слиновиділення, сухість у роті цілком природні симптоми при звикання. Ви можете усувати їх підручними засобами, на зразок таблеток від нудоти, рясного пиття води.
  • Чи не загострювати свою увагу виключно на зубки. Перший тиждень буде здаватися, що вони вам заважають і ви думаєте тільки про них. Але цей період дуже важливо перетерпіти. В подальшому протез буде відчуватися як щось природне.

Наша клініка не тільки проводить процедуру протезування за доступною вартості, але і надає консультації. Ви можете звернутися до нас за порадою при занадто тривалому звикання до конструкції та ми підберемо оптимальне рішення або усунемо причину. Вартість дивіться на сайті.
Шукайте нас в Києві за адресою

  • Лівий берег, Київ, вул. Бориспільська 4,
  • Правий берег, Київ, вул. Жилянська, 47,
  • Бровари: вул. Київська 245 (лісовий квартал)