Лікування періодонтиту

Періодонтит – це хвороба, яка викликає осередкове запалення на верхівці зубного кореня. Клінічно проявляється у вигляді припухлості ясна і провокує ниючий біль при накусиваніі на запалений зуб. Протікає в гострій і хронічній формі. Іноді виникає при запущеному карієсі.

Важку стадію періодонтиту діагностують по освіченій в області запалення абсцесу. З пухирчастого освіти виділяється гнійна рідина, пацієнт відчуває слабкість, нездужання, ниючий біль в області зуба. У деяких випадках спостерігається зміщення і хиткість хворого органу. Лікування зуба обов’язково.

Щоб не втратити зуб внаслідок пародонтиту звертайтеся в клініку раз на півроку для профілактики. Консультація лікаря при перших же болях допоможе уникнути ускладнень і допоможе провести менш травматично лікування. Кращим методом діагностики захворювання на будь-якій стадії є рентген.

На знімку періодонтит буде проявлятися у вигляді розширення періодонтальної щілини. В області запалення виділяється чітке затемнення різної форми. Залежно від форми лікар визначає стадію захворювання. Легкі стадії хвороби можна визначити по невеликому почервоніння ясен.

Методи лікування періодонтиту в клініці Swiss-Dent

Лікування періодонтиту ефективно проводиться двома способами: терапевтичним і хірургічним. Перший спосіб підходить для хронічної і гострої стадії хвороби, коли спостерігається стійке запалення. Лікування проходить в кілька етапів:

  • Канали кореня очищають і знезаражують т. К. Інфекція, що викликає періодонтит, надходить через них.
  • Канали тимчасово пломбують, щоб герметично закрити порожнину і запобігти поширенню інфекції в подальшому.
  • Обробляють ясна антимікробними ліками, щоб зняти запалення. Коли запальний процес минув встановлюють постійну пломбу і пломбують зуб.

В особливо запущених випадках періодонтиту лікування марно і зуб з утворенням на корені доводиться видаляти. Після процедури ясна відновлюється протягом 2-3 тижнів і фахівці Світ Дент приступають до протезування.

Щоб не допустити періодонтит відповідально підходьте до зубної гігієни, регулярно звертайтеся до фахівця за діагностикою, користуйтеся зубною пастою без фтору, якщо немає інших приписів стоматолога. При перших же ознаках запалення і підозрі на періодонтит звертайтеся до Києва за адресою для оперативного лікування:

  • Лівий берег, Київ, вул. Бориспільська 4,
  • Правий берег, Київ, вул. Жилянська, 47,
  • Бровари: вул. Київська 245 (лісовий квартал)