Нейлоновий протез

Нейлоновий протез – це конструкція з гнучкою структурою, яка заміщає втрачений зуб або зубної ряд. М’який і податливий нейлон зовсім натирає ясна, але має достатню твердість, щоб не з’їжджати з місця. Зливатися зі слизової протезу допомагає висока светопроводимость.

Міцно фіксують конструкцію на яснах кламерами. Це гачки, які також зроблені з нейлону. Їх кріплять до здорового зуба пацієнта так, щоб перехід між штучним і природним зубним рядом був непомітний. Жувальна навантаження розподіляється рівномірно за рахунок надійного кріплення.

Нейлоновий протез – оптимальне рішення для тих, у кого контакт з металом, а також акрилом викликає алергічну реакцію. Пацієнти з серцево – судинними захворюваннями і цукровим діабетом також можуть скористатися цим видом протезування. При правильному догляді зубки служать від 5 до 7 років.

Щоб уникнути негативних наслідків шкарпетки гнучкий нейлоновий каркас протеза необхідно чистити. Робити це потрібно м’якою щіткою і пастою без абразивних частинок двічі в день. Щоб контролювати стан ясен і самого протеза звертайтеся до стоматолога раз на півроку для профілактики.

Частковий і повний нейлоновий протез: в чому різниця

Часткові зубні протези з нейлону пропонують встановити ,, коли в щелепи пацієнта відсутній всього кілька зубів. У різних кінцях щелепи вони відсутні чи ні – неважливо. Нейлон дозволяє створити конструкцію, яка вдало замаскує відсутність зуба навіть в зоні посмішки.

Повний нейлоновий протез може бути знімним або частково знімним. Перший варіант кріпиться до ясен присосками або насаджується на спеціальний клей. Частково знімний протез кріпиться за допомогою гачків – кламерів і знімається тільки для чищення.

Гнучкий Нейлоновий протез надійно фіксується як на нижню так і на верхню частину щелепи. Все завдяки продуманій конструкції і гачків. Вони так міцно кріплять протез до яснах, що на ній не накопичуються залишки їжі. Завдяки цьому не виникають болі і ускладнення в процесі носіння.

Ціни на частковий і повний нейлоновий протези зазвичай залежать від складності каркаса. Матеріал зубних коронок також має значення. Найбільш затребуваним і солідним за ціною вважається керамічний варіант. За штучний зуб з цирконію на гнучкому нейлоні доведеться заплатити ще більшу ціну.

Де відновити зуб за допомогою нейлонової конструкції недорого

Відповідь проста – у грамотного зубного фахівця. У Києві такого знайдете в клініці Свісс дент. Тут для вас підберуть унікальну конструкцію, щоб оптимізувати навантаження на ясна. Матеріал каркаса забарвлення в колір вашої ясна щоб ніхто не помітив наявність у вас штучного зуба.

Тільки в Свісс дент ви зможете досконально обстежити ротову порожнину перед протезуванням. Приховані хвороби зуба допоможе виявити швейцарське рентген обладнання. Панорамні знімки дадуть повну інформацію про стан вашої щелепи. Реставрація почнеться тільки після лікування кожного хворого зуба.

У клініці Свісс дент зуб не вилучено просто для того, щоб було легше встановити протез. Тут до останнього намагаються зберегти природні зубні тканини, але якщо це все ж неможливо використовують анестезію, щоб процедура видалення пройшла для пацієнта безболісно.

Установка штучного зуба в Києві можлива за доступною ціною, якщо звернеться до лікаря саме з таким проханням. Якість послуг залишиться на висоті не дивлячись на обраний варіант установки. Хочете скористатися послугами Swiss Dent? Тоді звертайтеся за адресою:

  • Лівий берег, вул. Бориспільська 4,
  • Правий берег, вул. Жилянська, 47,
  • Бровари: вул. Київська 245 (лісовий квартал)