Художня реставрація зубів

Якщо природна посмішка не радує красою допомогти зможе реставрація зуба. Процедура, при якій кожен зубок наближають до естетичного ідеалу, стала популярною завдяки моді, а можливості сучасної стоматології лише зміцнили віру пацієнтів в те, що все можливо.

Художня реставрація допомагає відновити відколотий зуб і “пофарбувати” його в бажаний відтінок білого. Показана при природні аномалії зубного ряду, а також механічні пошкодження. Відновлює природну міцність кісткової тканини і жувальну функцію. Безболісна.

Художня реставрація не проводиться якщо у хворого спостерігається підвищена стертість зубів, а також порушення прикусу. Коли більше половини природного зуба відсутня дана процедура також не допоможе. Надійніше в такому випадку встановити коронку.

Якість процедури залежить від матеріалів, що використовуються при художньої реставрації. Уберегти оновлений зуб від швидкого руйнування допоможе інноваційний матеріал Enamel Plus HRi. Йому притаманні властивості натуральної зубної емалі – найміцнішого речовини в організмі. Саме такий використовують в Swiss-Dent.

Особливості художньої реставрації в Swiss-Dent

Enamel Plus HRi дозволяє фахівцям клініки виконувати процедуру якісно, ​​швидко і безпечно. Матеріал відбиває світло аналогічно натуральної емалі і володіє високою прозорістю. Такі унікальні властивості роблять його не відрізнятись від природного зуба.

У Enamel Plus HRi оптимальний розмірний ряд, що дозволяє лікарю варіювати в процесі обробки зуба. 0,1, 0,3 і 0,6 мм – оптимальна товщина матеріалу, яка при покритті зубної емалі дає достатній рівень захисту. Взаємодія з матеріалом відбувається наступним чином:

  • Універсальний встановлюють на передні зуби т. К. Він дає приголомшливий естетичний ефект. </ Li>
  • Функціональний використовують при обробці жувальних зубів т. К. Низька стирання і міцність матеріалу дозволяє повністю відновити функції зубних тканин.
  • інтенсивний підходять для відновлення товстих ділянок зуба. Вони характеризуються підвищеною білизною завдяки чому демонструють хороший естетичний ефект.
  • Дентин підходить для відновлення сильно зруйнованого зуба. Він демонструє підвищені показники стійкості до механічних впливів.

Робота з матеріалом вимагає спеціальних навичок, тому кожен лікар клініки проходить регулярну навчання за кордоном.

Етапи художньої реставрації

Щоб відреставрований зуб служив довго пацієнта потрібно підготувати до процедури художньої реставрації. Використовуючи пасту без фтору кілька тижнів ви зможете дбайливо очистити зуби і полегшити лікаря завдання. Попередньо слід прийти на консультацію для вибору бажаного кольору посмішки.

Оптимальну білизну лікар підбирає на комп’ютері, щоб пацієнт міг заздалегідь ознайомиться з кінцевим результатом. Найбільш затребуваним вважається відтінок слонової кістки, так як він найбільш наближений до кольору натурального зуба і не буде виділятися. Подальші дії лікаря такі:

  • Композитний матеріал наноситься за допомогою пензлика на проблемні ділянки зубного ряду
  • При сильні руйнування зуба знімаються зліпки для виготовлення спеціальних вкладок, що кріпляться на стоматологічний клей
  • Оброблений зуб шліфується для додання йому природної структури. Природна емаль при цьому не страждає.

Кінцева ціна процедури залежить від ступеня руйнування зуба. Чим вона більше, тим вище ціна. Головна перевага в тому, що процедура не вимагає великих витрат часу. А якщо хочете провести процедуру за доступною ціною звертайтеся за адресою:

  • Лівий берег, Київ, вул. Бориспільська 4,
  • Правий берег, Київ, вул. Жилянська, 47,
  • Бровари: вул. Київська 245 (лісовий квартал)