Коронки на зуб

Коли натуральний зуб істотно зруйнований врятувати його останки допоможе коронка. Конструкція у вигляді ковпачка надаватися на про точний зубну тканину і фіксується цементом. Після такої маніп
уляціі зубок виглядає здоровим, а його природна функція повністю відновлюється.

Установка коронки показана, якщо зуб схильний до стирання з – за особливостей прикусу. Жорсткий каркас накладки приймає велику частину навантаження на себе, а природна тканина залишається неушкодженою. Під таким захистом зуб може простояти до 25 років, якщо слідувати правилам догляду.

Коли пацієнта не влаштовує колір емалі стоматолог може провести установку конструкції для відновлення естетики. Таке рішення зазвичай приймається коли відбуваються незворотні наслідки в тканинах. Процедура є безпрограшною альтернативою відбілюванню, яке не завжди допомагає вирішити проблему.

Єдиним мінусом конструкції є необхідність обточування емалі. Саме тому проводити установку намагаються тільки на пошкоджених зубах і тільки коли іншої альтернативи відновлення тканин немає. Все про особливості ведення процедури знають в стоматології Swiss-Dent.

Як правильно поставити коронку на зуб

Щоб коронований зубок довше прослужив його необхідно підготувати. В Swiss-Dent все починається з діагностики та лікування, якщо воно необхідне. Зубний камінь і наліт підлягають видаленню т. К. Саме вони є джерелом розвитку інфекції, яку коронка тільки посилить.

На пошкоджених зубах видаляються нерви, щоб запобігти появі хворобливих відчуттів в подальшому. Ця процедура може не знадобиться, якщо пошкоджена тільки емаль. Далі йде етап зняття зліпків для подальшого виготовлення конструкції в зуботехнічній лабораторії.

На весь період виробництва конструкції пацієнтові встановлюють тимчасову коронку. Вона не така міцна, як постійна, тому накусивать тверде не рекомендується. За час шкарпетки тимчасової коронки хворий звикає до наявності чужорідного тіла в роті і він вже не викликає неприємних відчуттів.

З чого виготовляють зубні коронки

Виготовлення коронки займає від двох тижнів до місяця. Все залежить від складності та використовуваного матеріалу. В установці є і деякі обмеження, які фахівці клініки Swiss-Dent в Києві безсумнівно враховують.

  • Коронки з металокераміки довговічні, природні, відносно доступні за ціною, але важкі, тому не підходять для пацієнтів з підвищеною рухливістю зубного ряду.
  • Конструкції з цільної кераміки красиві, тому часто використовуються для відновлення переднього зуба. При цьому, вони досить крихкі, так що тривалість шкарпетки буде залежати від вашої акуратності.
  • Металопластикові та металеві коронки найдоступніші за ціною, але підходять тільки для установки на жувальні зуби. Естетика їх залишає бажати кращого, зате міцність радує.
  • Найбільш добротними можна назвати цирконієві коронки т. К. Вони естетично привабливі і довгим терміном служби радують. При цьому, ціна на них одна з найвищих в сегменті.

Якщо на вищевказані матеріали у пацієнта спостерігається алергія коронки не встановлюють. У клініці Свісс дент наявність алергічних реакцій перевіряється шляхом проби крові на аналіз. На здачу аналізів потрібно попередньо записатися.

Що слід знати про коронки

Стоматологія істотно просунулася вперед за пару століть, але навіть зараз у стоматолога є обмеження:

  • Він не може коронувати зубні тканини людям до 16 років і вагітним т. К. Їх організм реагує непередбачувано.
  • Установка ковпачків на зубні тканини ускладнюється пародонтоз і іншими захворюваннями ясен.
  • Недолік здорової емалі також стає перешкодою на шляху до встановлення конструкції.

Якщо хочете за доступною ціною зробити голлівудську посмішку або просто позбутися від дефектів зубного ряду спробуйте записатися в стоматологію Світті Дент. Багаторічний досвід стоматологів дозволить підібрати грамотне лікування і спосіб реставрації зубок при будь-якій клінічній картині.

Знайти клініку можна за адресою:

  • Лівий берег, Київ, вул. Бориспільська 4,
  • Правий берег, Київ, вул. Жилянська, 47,
  • Бровари: вул. Київська 245 (лісовий квартал)