Лікування пародонтиту

Пародонтит розвивається, коли навколишні зуб м’які тканини починають запалюватися. Причин у цього процесу кілька: погана гігієна ротової порожнини, запущений карієс, інфекційні захворювання ясен, цукровий діабет, порушення прикусу, ослаблений імунітет, хвороби крові.

Джерелом запалення можуть стати невидалені своєчасно зубні камені. Коли їх стає занадто багато вони починають тиснути на пародонт, що призводить до запалення. Надалі, між зубом і яснами утворюється кишеню, в який потрапляють залишки їжі.

Якщо процес не зупинити пародонт поступово відходить від зуба і просідає. Підвищується чутливість емалі, оголюються корені, збільшується реакція на гарячу, холодну, солодку їжу. Кровоточивість – неприємний симптом, що супроводжується болями, є передвісником хвороби.

На початкових її стадіях пацієнт просто відчуває дискомфорт. Чи відчуває неприємний запах з рота, болі при жуванні. Якщо не звертається до лікаря через кілька місяців з’являється хиткість зубного ряду, що негайно призводить до втрати зубів.

Лікування пародонтиту в клініці: коли це потрібно

Пародонтит – захворювання ясен, що зустрічається у 90% дорослого населення планети. Воно провокується багатьма факторами, тому вберегти себе від напасті можна одним способом – своєчасним зверненням до лікаря. Відвідуючи стоматолога раз на півроку для профілактики ви виключаєте ризик втрати зубів.

В умовах клініки доктор може розпізнати чотири стадії захворювання:

 • Перша – виражений симптом – кровоточивість, а також легке печіння певних ділянок слизової. На цьому етапі допомагає обробка ротової порожнини спеціальними антисептичними засобами. Хорошим методом лікування стане професійна чистка зубів.
 • Друга – викликає хворобливі відчуття при жуванні, тканини пародонту стають пухкими, з’являється запах у роті. У таких випадках потрібен кюретаж – очищення ясенних кишень від зубного каменю. Відчуття неприємні, процедура проводиться під місцевим наркозом.
 • Третя – сприяє просідання ясенних тканин, а також оголення зубних коренів. Стадія важка, тому лікування травматично. Уражену частину м’які тканин січуть. Якщо ясна сильно просіла проводять її реконструкцію. що залишилася тканину навколо зуба піднімається на 1,5 мм, а потім натягується на оголені корені.

Пародонтит – підступна хвороба, що викликає не тільки дискомфорт, але і масу неприємних наслідків. Усувати їх проблематично, але потрібно для здоров’я ротової порожнини.

Пародонтит: лікування наслідків

Запущений пародонтит слід усувати в перевіреної стоматологічній клініці, такий як Свісс дент. Тут є все необхідне обладнання для якісного оперативного втручання, а головне – досвідчені стоматологи. Вони підберуть оптимальний спосіб усунення проблем, а потім проведуть лікування.

В Swiss-Dent лікують пародонтит в самих запущених стадіях. Як надають послугу?

 • Подовжують коронковую частина зуба, якщо пародонтит дістався до емалі, зруйнувавши її.
 • Шляхом імплантації відновлюють м’яку тканину навколо зуба, якщо вона остаточно просіла.
 • Покращують кровообіг в тканинах ін’єкційним методом, якщо спостерігається симптом просідання пародонту. Для цього вводять в пародонт плазму з власної крові пацієнта. Це сприяє швидкому відновленню клітин.
 • Шинирование – допомагає зберегти розхитані зуби. Спеціальну стоматологічну нитку натягують за рядом зубів. Пародонт відновлюється і зубки вдається зберегти.

Якщо вас лякає стан ваших зубів стоматологія Swiss-Dent допоможе. Наші фахівці використовують в роботі анестетики і навіть сама запущена стадія лікується швидко і безболісно.

Як не допустити пародонтит

Пародонтит – небезпечна хвороба, але якщо ви введете в своє життя кілька звичок, то надасте послугу своїм зубам:

 • Вживайте в їжу тверді овочі, вони забезпечують природну чистку зубів у важкодоступних місцях.
 • Відповідально підходите до гігієни ротової порожнини. Ретельно очищайте зубки масажною щіткою, тримаючи її під кутом.
 • Використовуючи лікувальні зубні пасти і ополіскувачі – вони заспокоять слизову, а також попередять поява кровоточивості. Попередньо порадьтеся з лікарем. за призначенням лікаря ви попереджуєте запалення слизової.

Вирішити безліч проблем за доступною вартості не так складно. Стоматології Києва надають зараз надають послугу відновлення зубів за доступною ціною. Кращою в цьому є Swiss-Dent. Звертайтеся сюди для профілактичного огляду і консультації. Шукайте за адресою:

 • Лівий берег, Київ, вул. Бориспільська 4,
 • Правий берег, Київ, вул. Жилянська, 47,
 • Бровари: вул. Київська 245 (лісовий квартал)