Лікування пародонтозу

Пародонтоз – рідкісна хвороба ясен. Вона провокує поступове просідання м’яких тканин навколо зубів, що негайно призводить до їх втрати. З – за ідентичних ускладнень її часто плутають з пародонтитом, хоча протікають ці співзвучні захворювання зовсім по – різному.

Пародонтоз роками розвивається безболісно. Він не викликає кровоточивості, не провокує запалення в ротовій порожнині. М’які тканини не гниють і не болять, як у випадку з пародонтитом. Вони просто бліднуть і періодично сверблять. Відчуття настільки незначні, що до послуг стоматолога звертаються надто пізно.

На останніх стадіях захворювання діагностують дивлячись на зубну емаль. Вона стає клиноподібної прямо у ясна, що особливо помітно в зоні посмішки. Зуби реагують на гарячу, холодну, кислу їжу. Потім оголюються корені. Якщо вас турбує хоч один симптом – послуга стоматолога обов’язкове.

Лікування пародонтозу в Києві: як проводиться

У столиці кращими в фахівцями галузі вважаються стоматологи клініки Swiss-Dent. У них є новітній рентген апарат, що дозволяє діагностувати захворювання на початковій стадії. За допомогою панорамного знімка вони можуть оцінити стан ротової порожнини в цілому, а пристрій Вектор і ультразвук допомагають в лікуванні.

Методика лікування ясен, як і вартість, залежить від ступеня занедбаності випадку.

  • На початковій стадії проводять професійну чистку зубів і лікують уражені карієсом тканини. Для зміцнення ясен призначається фізіотерапія і пальцевий масаж. За допомогою комплексу вітамінів і мікроелементів зміцнюють імунітет. За ціною цей вид процедур самий бюджетний.
  • На середній стадії захворювання усувається шляхом кюретажа ясна. Це проста чистка ясенних кишень, яка виконується вакуумним пристроєм і значно покращує стан ясен надалі. Ціна процедури залежить від ступеня ураження ясен.
  • Важка стадія захворювання усувається хірургічним шляхом. Відкритий кюретаж ясна полягає в штучному нарощуванні тканин ротової порожнини. Якщо зуби розхитані проводиться шинування, що дозволяють утримати зубний ряд в природному положенні.

Але найкращим методом захисту від ясенної напасті – профілактика. Вона ж є і самої бюджетної по вартості. Щоб не довелося вдаватися до професійних послуг стоматолога – приходьте до нього раз на півроку на огляд.

Як попередити пародонтоз

На цій питання у стоматологів Swiss-Dent є кілька відповідей:

  • Слідкуйте за гігієною ротової порожнини і при першій необхідності звертайтеся до фахівця за лікуванням ясна
  • Користуйтеся зубною ниткою для більш ретельного очищення
  • Харчуйтеся правильно: менше солодкого, м’якого і мучного. Більше сирих овочів і вітамінів.
  • Ходіть на професійну чистку зубів мінімум раз на півроку.

Даний вид захворювання носить спадковий характер, тому абсолютне дотримання всіх норм нічого не гарантує. Якщо напасті уникнути не вдалося звертайтеся в Swiss-Dent. Тут лікування проведуть за доступною ціною і з гарантією безпеки, який би запущеної стадія була.

Шукайте нас за адресою:

  • Лівий берег, Київ, вул. Бориспільська 4,
  • Правий берег, Київ, вул. Жилянська, 47,
  • Бровари: вул. Київська 245 (лісовий квартал)