Лікування кореневих каналів

Зубний біль може бути ознакою запалення зубного каналу. Стоматологія Swiss-dent пропонує послуги лікування кореневих каналів в трьох відділеннях.

Лечение корневых каналовСтоимость
Механическая и медикаментозная обработка каналов
Один канал200 грн
Два канала400 грн
Три канала600 грн
Пломбирование кальций-содержащими пастами
Однокорневой зуб200 грн
Двухкорневой зуб300 грн
Трехкорневой зуб400 грн
Постоянное пломбирование корневых каналов (гуттаперча + силлер)
Один канал250 грн
Два канала300-400 грн
Три канала400-500 грн
Извлечение инструмента из корневого канала200 грн
Наложение девитализирующей пасты250 грн

Що таке кореневий канал і навіщо його лікувати

Щоб зрозуміти, як і для чого здійснюється лікування кореневих каналів (ендодонтія), необхідно мати загальне уявлення про будову зуба. Він складається з двох основних частин: коронки і кореня. Коронка – все те, що ми бачимо над десною, а корінь, відповідно, захований в товщі щелепної кістки.

Від точки, в якій починається нерв і аж до пульпарної камери (центральна западинці зуба) проходять вузькі канали, які і є кореневими каналами зуба. Зубні нерви, як, в принципі, і будь-який інший людський орган, можуть запалюватися. Цей неприємний процес в більшості випадків відбувається в результаті поразки зубної поверхні карієсом. Коли цей процес посилюється, і бактерії, разъев емаль, потрапляють в дентин, у них з’являється відкритий прохід до самих нервах зуба.

В цьому випадку людина відчуває не просто дискомфорт, а справжню біль, причому досить значну. Крім того, це істотно погіршує життєдіяльність людини: він не може нормально споживати їжу, пити рідину і просто жити.

На жаль, без лікування кореневих каналів в такій ситуації не обійтися: бактерії не просто знищують зуб, але і перешкоджають захисту організму від інфекції, що неодмінно призведе до дуже серйозних наслідків.

Варто відзначити, що ендодонтія – єдино вірний спосіб зберегти зуб на тій стадії, коли це зробити досить складно.

Мета ендодонтії

Щоб зрозуміти, чи потребує зуб в ендодонтії, зубний спеціаліст ретельно обстежує зуби пацієнта. На основі отриманого рентген – і клінічного обстеження робиться висновок про необхідність ендодонтії. Серед усіх існуючих проблем із зубами найбільш оптимальною процедурою вважається саме лікування кореневих каналів.

Ендодонтія, кажучи простими словами, являє собою процедуру очищення кореневих каналів, а точніше ту частину, де розташовується вже омертвілий нерв. Завдяки даній лікувальній процедурі можна досягти кількох цілей:

  1. Усунення всіх небезпечних бактерій, що скупчилися у внутрішній частині зуба. Вкрай важливо здійснити цей процес дуже якісно, інакше після закінчення роботи під пломбою буде продовжуватися процес гниття.
  2. Глибока очистка каналів не тільки від омертвілої нервової тканини, але і будь-яких відходів органічного походження, що провокують стрімкий розвиток інфекції. До речі, незважаючи на збережені забобони щодо хворобливості видалення зубних нервів, лікування кореневих каналів зараз являє собою абсолютно безболісну процедуру.
  3. Очищене від нервової тканини простір каналів ретельно пломбується таким чином, щоб гнильні бактерії більше не змогли там розмножуватися. Іноді процес ендодонтії може бути дещо ускладнений: це відноситься до тих випадків, коли після ретельного очищення та закриття кореневих каналів необхідно зробити вимушену перерву. Стоматолог встановлює тимчасову пломбу і замінює її постійної під час другого візиту (зазвичай через 5-7 днів).

По закінченні процедури можна продовжити реконструкцію зуба одним з існуючих шляхів: композитна пломба (під колір пошкодженого зуба), композитна пломба зі штифтом, коронка.

Якщо вас цікавить якісне лікування кореневих каналів за прийнятною ціною, вам рішуче слід звернутися саме до наших стоматологів, адже в мережі стоматологічних клінік Swiss Dent будь-яка лікувальна процедура здійснюється виключно професіоналами з великим досвідом роботи. Якісні послуги по швейцарському стандарту, що запропонуємо вам тільки ми!