Кісткова пластика

Тривала відсутність зубів призводить до атрофії щелепи, відновити яку можна тільки шляхом проведення кісткової пластики. Це хірургічне втручання ще називають остеопластики. Принцип його полягає в штучному нарощуванні відсутніх щелепних клітин.

Прямим показанням до проведення операції є імплантація. Успіх відновлення зубного ряду безпосередньо залежить від стану кісткової тканини – чим її більше, тим краще проходить процес загоєння. Імплант швидше приживається, а ризик відторгнення мінімізується, але це далеко не всі переваги.

Процедура зупиняє процес руйнування ясна при пародонтозі. Шляхом збільшення кісткової тканини до природних обсягів вдається відновити колишній овал обличчя, поліпшити жувальну функцію, вирівняти прикус, запобігти проблеми з травленням, промовою, усунути вроджені дефекти.

Сучасний рівень розвитку стоматології дозволяє прискорити процес відновлення після процедури і зробити її безболісною. Swiss Dent користується відразу чотирма передовими методиками остеопластики, кожна з яких підбирається під конкретного пацієнта.

Як проводиться кісткова пластика в клініці Swiss Dent

Лікарі клініки Свісс Дент будь-яке втручання починають з ретельного дослідження щелепи пацієнта. Німецьке комп’ютерне обладнання гарантує точність діагностики. Томографія і панорамний знімок надають вичерпну інформацію про стан кісткової тканини.

Для наочності створюється пластикова модель щелепи хворого. Для цього знімаються зліпки прикусу. В процесі обговорення наш фахівець простими словами розповідає про проблемні ділянки, після чого пропонує найбільш оптимальні варіанти лікування.

Якщо прийнято рішення про проведення кісткової пластики пацієнт направляється на здачу аналізів. Цей крок дозволяє виключити хронічні захворювання і виявити можливі джерела алергії. При наявності остеопорозу або хвороб крові процедура імплантація буде проводиться із застосуванням спеціальних ліків.

При відсутності протипоказань, на зразок вагітності, СНІДу, захворювань нервової системи, запалень ротової порожнини підбирається оптимальний варіант нарощування кісткової тканини. Стоматологія Swiss Dent активно застосовує чотири методики, кожна з яких має свої особливості.

Яка кісткова пластика показана при імплантації

У стоматології Свісс Дент використовуються наступні методики відновлення кісткової тканини:

  • Аутогенне. З нижньої щелепи пацієнта береться невелика кількість крові. Отриманий матеріал поміщається в центрифугу, Після проведених маніпуляцій в крові утворюється фібрин. Збагачена тромбоцитами кров поміщається в атрофований ділянку, після чого починається процес вивільнення лейкоцитів і утворення нових тканин
  • Штучне нарощування. Кістковий імплант округлої форми поміщається в ясна пацієнта для компенсації атрофованої ділянки, Імплантат розроблений в лабораторних умовах і отримав назву Maxgraft bonering. Повне відновлення відбувається кілька місяців.
  • Синус ліфтинг. Більше простору для імплантації імпланта утворюється за рахунок підняття гайморової пазухи. Особливість в тому, що отримане простір заповнюється спеціально підготовленим кістковим матеріалом.
  • Донорська пересадка. Матеріал при такій методиці береться у людини, який біологічно сумісний з пацієнтом. Дана методика є найбільш тривалою і складною т. К. Вимагає дослідження організму відразу двох людей.

Період відновлення після операції займає від 6 місяців до року.

Пластика в стоматології Свісс Дент: як провести

Фахівці київської клініки готові надати безкоштовну консультацію за телефоном, вказаним на сайті. Для більш детального дослідження потрібно записатися на прийом до лікаря. Тут проведуть діагностику, поставлять діагноз і тільки потім запропонують найбільш оптимальний варіант пластики.
Ціна на нарощування ясен залежить від складності захворювання, а також особистих переваг і медичних особливостей пацієнта. Знайти нас можна за адресою:

  • Лівий берег, Київ, вул. Бориспільська 4,
  • Правий берег, Київ, вул. Жилянська, 47,
  • Бровари: вул. Київська 245 (лісовий квартал)