Цирконієві коронки

Цирконієвий протез володіє важливими характеристиками для якісного відновлення зуба – міцність, естетичність, стійкість до стирання. Він податливий і легко підлаштовується під природну зубну тканину пацієнта. Не викликає відторгнення навіть у алергіків.

Коронка з цирконію служить 7-10 років, що вдвічі перевищує термін придатності кераміки і металокераміки. Товщина матеріалу від 0,3 до 0,5 мм дозволяє обточувати емаль при установці конструкції по-мінімуму. Для мостовидного протезування така риса особливо важлива, адже сусідні зуби також вимагають мінімальної обточування.

Матеріал легкий, тому травматизація ясна при установці і носінні протеза виключена. Конструкція з цирконію підходить для корекції як жувального, так і переднього зуба, адже вона міцна. Витримує жувальну навантаження вдвічі краще кераміки, а металокераміку “перемагає” естетичністю.

Незважаючи на високу вартість коронка з цирконію активно використовується в сучасній стоматології. Ціна виправдана якістю, однак, багато що залежить і від професіоналізму лікаря. Якщо хочете отримати дійсно гарну посмішку на довгі роки звертайтеся в стоматологію Swiss-Dent.

Встановити цирконієву коронку під ключ в Києві

Саме таку послугу надають у стоматології Swiss-Dent. Процедура проводиться під ретельним контролем ортодонтів – фахівців, що працюють з матеріалом багато років. Вони переймають досвід у швейцарських і німецьких фахівців, в особливо складних випадках налагоджують зв’язок зі стоматологами Європи.

Виготовлення протеза проводиться шляхом комп’ютерного моделювання. Попередньо робляться зліпки щелепи, а сусідні зуби досліджуються на предмет готовності до протезування. Змодельованому протезу в зуботехнічній лабораторії надають природний відтінок.

Цирконієвий матеріал дає можливість лікарю варіювати з відтінками зуба. За бажанням пацієнта колір штучного ряду може відрізнятися на кілька тонів. Особливо актуально це в зоні посмішки. Обточується каркас протеза на фрезерувальних верстатах тому він досить міцний.

Встановити постійний цирконієвий протез доктор вирішується тільки після примірок і припасувань. На період виготовлення хворому ставлять тимчасову коронку до якої він звикає. Це дуже важливий етап протезування, який істотно впливає на подальше якість життя пацієнта.

Поставили цирконієву коронку: що робити далі

Цирконієвий матеріал хороший ще й тим, що не вимагає особливого догляду. Стандартної гігієни ротової порожнини досить, щоб підтримувати коронку в належному стані багато років. У стоматології Swiss-Dent радять використовувати щітку з тонкими ворсинками для кращого очищення кожного штучного зуба.

Є з коронкою з цирконію можна все що завгодно. Вона не окислюється як металева і зберігає естетичність протягом усього терміну служби. Фарбувальні продукти впливають на цирконій так само як і на будь-який природний зуб: злегка затемнюють відтінок. Усунути дефект можна в стоматології Свісс Дент.

Сплутати цирконієвий зуб з природним зможуть не тільки оточуючі, але і сам пацієнт. Коронка з цирконію має низьку теплопровідність завдяки чому зуби під покровом не реагують на температурні перепади. Максимально комфортна носка.

Клініка Свісс Дент в Києві допоможе кожному пацієнтові. Складні клінічні випадки та косметичні дефекти будуть усунені в найкоротші терміни і за доступною ціною. Потрібно відновити зуб або зберегти природний, поставивши коронку неважливо. Тут є всі технології.

Встановити коронку можна в Свісс Дент за адресою:

  • Лівий берег, Київ, вул. Бориспільська 4,
  • Правий берег, Київ, вул. Жилянська, 47,
  • Бровари: вул. Київська 245 (лісовий квартал)