Вкладка на зуб

Відколотий зуб приносить не тільки психологічний дискомфорт, а й шкодить здоров’ю. Порушується жувальна функція, змінюється прикус, страждає травлення і мовний апарат. Повністю відновити красу посмішки допомагають спеціальні зубні вкладки.

Унікальні мікропротези буквально вивели стоматологію на новий рівень. Вони виконуються з того ж матеріалу, що і коронки, тільки природну зубну тканину покривають частково. Це значно спрощує технологію реставрації і прискорює процес відновлення зуба.

Вкладку прийнято встановлювати, коли природний зуб зруйнований більш ніж на 60%. Так як конструкція протеза цільнолита, він виглядає дуже природно і не відрізняється від природної зубної тканини, а це перевага. Якщо відсутня невелика частина кістки такої протезік використовується для відновлення анатомічної форми зуба.

Перевага вкладки ще і в тому, що для її встановлення не потрібно обточувати зуб до нерва. Коріння, як і пульпа залишаються недоторканими, чого не можна допустити при установці звичайних коронок. Якщо зуб зруйнувався з – за карієсу повторне його розвиток під вкладкою малоймовірно.

Де поставити вкладку на зуб в Києві

Якісні і доступні за ціною вкладки на зуб встановлюють в головній стоматології Києва – Swiss-Dent. Тут працюють лікарі вищої категорії – експерти в галузі стоматології та ортодонтії. Відповідний мікропротез підбирають з урахуванням результатів діагностики, виконаної на швейцарському обладнанні.

Перевага в тому, що лікарі клініки володіють всіма методиками установки вкладок на зуб. Можуть відреставрувати жувальну його поверхню, відновивши природну форму горбів. Проводять реставрацію частково зруйнованої стінки зуба так, що ніхто не помітить втручання.

В особливо складний випадках відновлюють всю жувальну частину зуба і стінку. А якщо зубок серйозно зруйнований проводять процедуру шинування за допомогою вкладок. Таким чином зупиняють процес руйнування зубної тканини і продовжують термін її служби.

У розпорядженні Swiss-Dent є всі відомі стоматології типи вкладок: довговічні – металеві, доступні за ціною – композитні, естетично привабливі – керамічні, дорогі і привабливі зовні – комбіновані. Ви зможете вибрати будь-яку.

Шукайте Swiss-Dent за адресою:

  • Лівий берег, Київ, вул. Бориспільська 4,
  • Правий берег, Київ, вул. Жилянська, 47,
  • Бровари: вул. Київська 245 (лісовий квартал)

Болить зуб під вкладкою: що робити

Мікропротез на зуб встановлюють тільки після лікування останнього. Спочатку видаляють уражені ділянки, проробляючи порожнину в зубної тканини і тільки потім приступають до реставрації. Багато хто думає, що пролікований зубок під мікропротези хворіти не повинен, але це не зовсім так.

Хворобливі відчуття перші 3 – 5 днів після проведення процедури цілком природні. Хворіти може роздратована ясна і нерв. Але 5 днів – це максимальний термін і якщо гостра, ниючий або тягне біль не покидає вас більше тижня пора бити на сполох.

Перше, що потрібно зробити – звернутися до фахівця за консультацією. У більшості випадків, болю провокують самі пацієнти. Холодна, гаряча, тверда їжа дратують слизову, так що відразу після такої їжі біль може бути максимальною. На період відновлення краще їсти що – то м’яке і тепле.

Переваги такого протезування ви зможете остаточно помітити вже через кілька місяців. Накладка не потемніє від фарбувальної їжі, буде відрізнити від натурального зубного ряду, буде міцною. Ціна красивої посмішки – правильно обраний стоматолог.