Про клініку

Swiss Dent – швейцарський стандарт якості

Швейцарська точність впродовж століть є тим еталоном якості, до якого прагне кожен ремісник.

Наше ремесло – це висока стоматологічне мистецтво, яке дістається клієнтам по вищим стандартам. Надаючи послуги стоматолога в Києві, ми прагнемо перевершити досконалість швейцарських традицій. Ось чому наша мережа стоматологічних клінік носить горде ім’я Swiss Dent – назва з швейцарською душею.

Послуги стоматологічної клініки в Києві

«Свісс Дент» – дійсно якісна стоматологія. Київ, лівий берег особливості, давно потребував істинно професійному лікуванні зубів. І це, нарешті, стало реальним. До послуг нашої стоматології в Києві на лівому березі відносяться: комп’ютерна відео діагностика, профілактика та лікування карієсу, лікування кореневих каналів, естетична реставрація зубів, лікування парадонтиту, чищення зубів ультразвуком, професійне відбілювання, протезування зубів, корекція зубного ряду і хірургія.

Результат пошуку зображень за запитом "стоматологическая хирургия"

І, звичайно ж, консультація стоматолога, ціна на яку приємно здивує навіть найвибагливіших відвідувачів нашої стоматологічної клініки в Києві.

Чому «Свісс дент»?

1. Міждисциплінарний підхід до справи

Особлива гордість стоматологічної клініки Swiss Dent – професіоналізм провідних лікарів-стоматологів. Об’єднані під одним прапором, стоматологи Swiss Dent надають міждисциплінарний стоматологічний підхід до клієнтів. У «Свісс дент» працюють тільки найкращі фахівці, лікарі I та вищої категорії. Лікарі нашій стоматології у Київ р. регулярно проходять стажування в клініках Швейцарії та Німеччини. Тому професіоналізм і уважність супроводжують відвідувача стоматологічної клініки «Свісс дент» протягом всього візиту.

2. Профільні напрямки стоматологічні

Ключові послуги стоматології «Свісс Дент» – це естетична реставрація зубів, протезування, а також імплантація зубів в Києві. Але ми працюємо з випадками різного рівня складності, не змінюючи традиціям швейцарського майстерності. В стінах нашого стоматологічного кабінету усі проблеми пацієнта вирішуються легко і комфортно. Потрібна естетична реставрація зубів або імплантація зубів? Київ в особі стоматологів «Свісс Дент» готовий зустріти Вас з українською привітністю і виконати всі стоматологічні послуги зі швейцарською точністю. Будь то відбілювання або протезування зубів (ціни на ці послуги Вас приємно здивують), виправлення прикусу або запалення ясен – лікування будь-якого діагнозу проходить швидко і безболісно.

3. Недорого: Київ приємно здивований ціною

Ми прагнемо ділитися швейцарським рівнем стоматологічних послуг зі всіма. Тому наша мережа стоматологій – це неймовірно лояльна цінова політика. Завдяки високому професіоналізму лікарів нашій стоматології у Києві здатні надати послуги гідної якості за помірною ціною. Зокрема на протезування зубів ціни здатні приємно здивувати навіть скромний бюджет!

Сама затишна стоматологія в Києві на лівому березі чекає Вас з будь-яких питань кожен день. Залиште запит на зворотний дзвінок: ми безкоштовно передзвонимо і обусловим зручний час візиту. Якщо Вас цікавить імплантація зубів в Києві, протезування зубів і ціни, а також естетична реставрація зубів, будь ласка, повідомте нам додатково. В Swiss dent консультація стоматолога безкоштовна, якщо записатися до стоматолога через сайт або довірити подальше лікування зубів нашим лікарям-стоматологам.

Щоб отримати гідне лікування зубів (Київ), звертайтеся тільки до професіоналів. Але пам’ятайте, що вища якість за швейцарськими стандартами доступно тільки в стоматологічних клініках Swiss Dent.