Комп’ютерна діагностика

Звичайний огляд стоматолога і консультація зубного лікаря не завжди може визначити причини зубного болю, а також захворювання зуба, які не завжди видно неозброєним поглядом.

Роль комп’ютерної діагностики зубів в стоматології

Комп’ютерна відеодіагностіка грає в стоматології одну з ключових ролей, оскільки вона дає можливість виявити те, що приховано від очей і рук фахівця. Завдяки сучасним пристроям, що дозволяє побачити «зворотний» бік ротової порожнини, можна безпомилково визначити першоджерело проблеми з зубами і запобігти розвиток тих хвороб, які тільки зароджуються.

Результат пошуку зображень за запитом "стоматологическая хирургия"

Висока точність приладів дозволяє досягти неможливого: зубні хвороби виявляються настільки чітко і зрозуміло, що в кожному індивідуальному випадку складається максимально точний і ефективний курс лікування.

Крім того, комп’ютерна відеодіагностіка дає можливість обстежувати зуби повністю, а не тільки їх видиму частину, оскільки пристрій формує повноцінну 3D-картину всіх зубів. Тим самим дається більше простору для розвитку таких напрямів в стоматології як ортодонтія, імплантологія, пародонтологія і навіть зубо-щелепна хірургія.

Крім того, в клініці Swiss Dent до ваших послуг рентген-апарат з малою дозою опромінення. Наші фахівці застосовують його для обстеження ротової порожнини дітей, вагітних жінок і годуючих мам. Такий апарат абсолютно нешкідливий для їх організму, адже ступінь опромінення мінімальна. Завдяки такому пристрою можна отримати швидкий, чіткий і порівняно недорогий знімок зуба або щелепи.

На сьогодні комп’ютерна відеодіагностіка не має собі аналогів, тому вона абсолютно незамінна для стоматології. Завдяки відеопристроїв для обстеження ротової порожнини ендодонтія стала куди більш точної і ефективною галуззю стоматології, адже кореневі канали пацієнтів тепер як «на долоні», тому діагноз фахівця завжди вірний, а лікування виключно ефективно.

Сучасні діагностичні методи

У мережі стоматологічних клінік Swiss Dent при обстеженні за допомогою комп’ютерних пристроїв акцент завжди робиться на якість і ефективність, тому у нас ви можете побачити виключно висококласне обладнання, серед якого можна виділити:

  • Внутриротовую відеокамеру. Цей пристрій дає можливість здійснити якісну комп’ютерну відеодіагностику ротової порожнини. Интраоальная камера вважається нововведенням у вітчизняній стоматології, тому не можна назвати цю процедуру дешевої, але з її допомогою можна здійснити те, що буквально кілька десятків років тому було недосяжно.

Так, видеообследование дає можливість виявити карієс в будь-якій стадії в будь-якому місці зуба (як із зовнішньої, так і з внутрішньої сторони); спеціальні насадки на трубку-камеру дозволяють ретельно досліджувати важкодоступні місця ротової порожнини і дати точну оцінку стану ясен, зубів і т. д.

Ця процедура абсолютно безболісна і навіть сам пацієнт може «в прямому ефірі» стежити за процесом обстеження власної ротової порожнини: результат можна побачити в цифровому вигляді (з високою якістю) після підключення до комп’ютерного пристрою.

  • Рентген. Більш простий спосіб обстеження пацієнта, який, тим не менш, вкрай важливий для будь-якого лікаря-стоматолога, адже він дає можливість побачити повну картинку ротової порожнини (так званий панорамний знімок), а також зробити ортомантомограмму. Це – дуже важливий момент, адже на такому знімку можна побачити обидві щелепи дуже чітко: це дозволить отримати детальну інформацію про стан всіх зубів, зачатків, гайморових пазух і навіть вісочноніжнечелюстних суглобів.

Це важливо для пацієнтів, які потребують часткове/повне протезування або страждають від вроджених дефектів зубощелепних

Як ви могли переконатися, комп’ютерна відеодіагностіка – незамінний інструмент в роботі лікаря-стоматолога, яким успішно і грамотно користуються фахівці нашої клініки. Ми завжди готові надати будь-які послуги, пов’язані з діагностикою зубних проблем. Якщо ви хочете стати пацієнтом висококваліфікованого стоматолога, ласкаво просимо до нас, в Swiss Dent!

Запишіться на консультацію стоматолога – вас чекає наша стоматологія на Бориспільській «Свісс дент».Після того, як буде проведена комп’ютерна видеодиганостика порожнини рота, ви отримаєте повний і вичерпний звіт про стан порожнини рота. Комп’ютерна відеодіагностіка, а також подальша консультація стоматолога «Свісс дент» допомагає встановити причини зубного болю і послуги стоматолога, якими варто скористатися.