Чистка зубів

Після кожного прийому їжі на зубах залишається наліт, який швидко твердне і призводить до утворення каменю. Звичайною щіткою від твердих відкладень не позбутися і вони стають ідеальним середовищем для розвитку хвороботворних бактерій. Карієс – головна причина не ретельної гігієни ротової порожнини.

Під ретельної гігієною варто розуміти не тільки щоденне чищення зубів з полосканням. Це безсумнівно важливо, але не позбавляє від нальоту на 100%. Щоб ідеально очистити від забруднень кожен зуб стоматологи періодично застосовують професійний метод ультразвукової чистки.

Необхідність проведення процедури визначається виключно лікарем, тому відвідувати стоматолога раз на півроку для профілактики вкрай рекомендується. Контролювати стан зубів може і сам пацієнт: якщо з’явився запах з рота або потемніла емаль – терміново в стоматологію.

Середньостатистичній людині зі здоровою емаллю необхідно вдаватися до професійної зубної чищення раз у півроку. Періодичність може змінюватися в залежності від способу життя: шкідливі звички, часте вживання солодкої їжі і напоїв може погіршити процес утворення каменю.

Професійне чищення зубів в Києві

Від 30 до 50 хвилин – саме стільки знадобиться, щоб провести професійну зубну чистку в клініці Swiss-Dent. Абсолютно безболісно стоматолог позбавить вас від нальоту будь-якої складності. У роботі використовуються інструменти нового покоління, які не шкодять емалі.

Після процедури ви відразу помітите, що зубки посвітліли на кілька тонів. Якщо вас не влаштує природний відтінок емалі, в стоматології проведуть відбілювання за новітньою нешкідливою технології. Очистити від відкладень зможуть не тільки натуральні зуби, але і брекети з коронками. Консультація лікаря безкоштовно.

Перевага клініки Swiss-Dent в тому, що тут забезпечують ретельну гігієну ротової порожнини. Очищають від відкладень зубну поверхню, а також ясна і внутрішню поверхню щік. Проводячи таку процедуру раз на півроку ви знизите ризик виникнення пародонтиту, пародонтозу і карієсу на 96%.

Професійний підхід до зубної чищенні можна помітити ще на етапі діагностики. Лікар досліджує кожен зубок, після чого оголошує які саме вимагають негайного очищення. Для якісної чистки використовує спеціальний абразивний порошок. Він не шкодить емалі, але міжзубний простір очищає відмінно.

Як проходить професійна чистка зубів в Свісс дент

Підтримувати гігієну ротової порожнини лікарям допомагає спеціальний пристрій. Воно направляє струмінь повітря і води на проблемні ділянки. Секрет швидкого очищення в тому, що в воді розчинено абразивний засіб, яке вступає в реакцію з нальотом і розчиняє його.

Перед очищенням стоматолог обов’язково усуває карієс. Ліковані зубки перевіряються на наявність потемнілих пломб. Якщо такі є підбираються нові пломби в колір оновленої посмішки. В результаті, ви отримуєте білосніжну здорову усмішку без натяку на карієс.

Домогтися кришталевої чистоти зубів будинку неможливо. А ось підтримувати їх хороший стан може кожен. Потрібно лише послухати поради професійних стоматологів клініки Свісс дент:

  • Вибирайте зубну щітку орієнтуючись на стан емалі. Якщо вона тонка – беріть м’яку, а якщо нормальна – середньої жорсткості.
  • Міняйте щітку кожні 3 місяці. Також варто уникати тривалого застосування фторсодержащей пасти.
  • Рідше пийте кави. Даний напій містить речовини, затемняющие емаль.
  • Полоскання ротової порожнини після кожного прийому їжі – обов’язково. Зуби чистите вранці, ввечері – не більш, не менше.
  • Проводьте щіткою з мови і ясен, коли чистите зуби. Глобальне очищення ротової порожнини усуває запах з рота.

Краща стоматологія Києва: як знайти

Якщо вам потрібен професійний очищення ротової порожнини Свісс дент допоможе. Тут працюють за унікальною перевіреної методикою PROPHYpearls. Порошок з нейтральним смаком наносять на зубну поверхню після чого напором води і повітря усувають наліт.

Швидка, безболісна методика зовсім недорога. Ціна 450 грн цілком прийнятна для підтримки краси вашої посмішки. Наші фахівці займаються також вирішенням інших проблем. Наприклад, можуть відреставрувати відколотий зубок, а також відбілити емаль. Звертайтеся за адресою:

  • Лівий берег, Київ, вул. Бориспільська 4,
  • Правий берег, Київ, вул. Жилянська, 47,
  • Бровари: вул. Київська 245 (лісовий квартал)