Професійне відбілювання

Сяюча посмішка, яку можна отримати при професійному відбілюванні, приваблює не тільки загальну увагу. Вона позитивно сприяє Вам оточуючих. Однак зуби щодня вступають в контакт з різними барвниками, які містяться в продуктах харчування, сигарети та алкоголь.

Про особливості професійного відбілювання зубів

Білосніжна посмішка – те, що надає впевненості кожному з нас. Ми витрачаємо чимало грошей на свій зовнішній вигляд: одяг, взуття, аксесуари, але про своє тіло часто забуваємо. А адже красива білосніжна посмішка може зробити вас набагато привабливіше і приємніше для оточуючих.

Що ж таке професійне відбілювання зубів?

Воно являє собою стоматологічну процедуру, щоб видалити зубний наліт і освітлити до необхідного відтінку зубну емаль. Для цих цілей використовується особливий склад, дія якого активізується завдяки спеціальної освітлювальної лампи.

Існує кілька способів відбілювання зубів, але, якщо ви хочете дійсно якісно і, головне, максимально нешкідливо для себе здійснити цей процес, краще всього скористатися процедурою професійного відбілювання зубів, пропонованої в мережі стоматологічних клінік Swiss Dent.

Чому саме професійний підхід можна вважати найбільш ефективним? Справа в декількох факторах:

 1. Такий спосіб роботи з зубною емаллю вважається найбільш щадним, оскільки вона акуратно світлішає, а шкоди для зубів при цьому мінімальний. При професійному відбілюванні зубів пацієнти відчувають себе відмінно як під час процедури, так і після її закінчення.
 2. Процес відбілювання зубів контролюється стоматологом-гігієністом, що використовують під час роботи лише високоякісні матеріали.
 3. Процедура абсолютно безболісна, нескладна і не дуже тривала. Все, що потрібно від вас – прийти на прийом і розслабитися, сидячи в стоматологічному кріслі.

Технологія освітлення зубів, протипоказання до її застосування

На жаль, далеко не кожен може собі дозволити професійне відбілювання зубів, причому, справа тут зовсім не в недоступності процедури, а в стані зубів окремого клієнта. Так, відбілювання протипоказане в наступних випадках:

 • Підвищена стертість зубів. Єдине, що можна тут порадити – стежити за станом емалі і підтримувати її природний тон.
 • Тріщини на зубній емалі. Процедура не рекомендована навіть після їх лікування.
 • Карієс. На жаль, будь-яка із стадій карієсу – протипоказання до відбілювання зубів. Навіть після його лікування варто двічі подумати, перш ніж звертатися до фахівця. Справа в тому, що після процедури відбілювання висвітлитися лише та частина емалі, яка не була порушена пломба.
 • Брекети. Носіння брекетів, звичайно ж, є протипоказанням. Але, на щастя, після їх зняття можна відразу відправлятися на бажану процедуру.
 • Стоматит або схильність до нього.
 • Алергія на стоматологічні матеріали, що застосовуються для відбілювання зубів.
 • Вагітність і період годування груддю.
 • Вік. До настання повноліття до професійним лікарям-стоматологам звертатися небажано.

Методика професійного відбілювання зубів, в принципі, дуже проста: на видиму поверхню зубів наноситься спеціальний концентрований склад. Для активізації процесу відбілювання над зубами поміщається спеціальна лампа, лазер та ін

Механізм дії препарату такий: після нанесення гелю на зуби здійснюється теплова активація процесу відбілювання. Потім склад проникає в зубну тканину, пігмент окислюється і зуб відбілюється.

На цьому процес можна вважати завершеним. Лише кілька днів після процедури зубки будуть трохи чутливі, а після можна насолоджуватися розкішним результатом. Якщо ви хочете мати білосніжну красиву посмішку, покваптеся до нас: в мережі стоматологічних клінік Swiss Dent вас очікують фахівці вищого класу!

Стоматологічна клініка Swiss dent поверне вашим зубам первісну білизну. Довірившись професіоналам, Ви отримуєте якісне і недороге відбілювання зубів. Київ вже переконався у перевагах клініки Swiss-dent. Перевірте і Ви!