Лікування карієсу

Сьогодні карієс є одним з найпоширеніших захворювань зуба. Стоматологія «Свісс-дент» пропонує процедуру, яка дозволить уникнути появи такої інфекції – профілактика та лікування карієсу.

Лікування карієсуВартість
Лікування карієсу іноземних матеріалів (Швейцарія, Японія)
Поверхневий карієс300-350 грн
Середній карієс400-450 грн
Глибокий карієс550-600 грн
Пришийкового карієсу250-300 грн

Про небезпеку і різновидах проблеми

Лікування карієсу – одна з першочергових проблем, з якою пацієнти звертаються до стоматологів. Але далеко не всі розуміють до кінця, що таке карієс. Це – патологічний процес, який розвивається (найчастіше досить стрімко) у твердій зубної тканини. Причини, за якими виникає карієс, можуть бути найрізноманітнішими:

  • Генетична схильність. У цьому разі необхідно ретельно стежити за станом зубної емалі і при виявленні найменших дефектів відразу ж відправлятися до стоматолога для лікування карієсу. В іншому випадку проблема може придбати масштабний характер.
  • Зловживання солодощами. Так, безумовно, любителі солодкого можуть найбільше постраждати від карієсу, тому якщо ви не можете ні дня прожити без смачних солодощів, ретельно дотримуйтесь гігієну ротової порожнини і регулярно відвідуйте стоматолога. Наші фахівці завжди готові надати якісну консультацію.
  • Хронічні захворювання, які непрямим/прямим чином впливають на стан зубної емалі. До числа таких відноситься, в першу чергу, цукровий діабет.

Протікає цей руйнівний процес зазвичай досить повільно. Зубна емаль поступово деминерализуется, стоншується і руйнується, а слідом за нею відбувається руйнування твердої тканини зуба, що куди більш серйозно. Саме тому своєчасна профілактика і при необхідності оперативне лікування карієсу допоможуть уникнути можливих ускладнень.

Кращі методи лікування карієсу

Карієс здавна намагалися лікувати всілякими способами, частіше всього лише руйнують зуби ще більше. Сьогодні ж сучасне стоматологічне обладнання дає можливість здійснити процес лікування карієсу швидко, безболісно, і, саме головне, неймовірно ефективно.

Фахівці, що працюють в мережі стоматологічних клінік Swiss Dent, завжди застосовують лише ефективні, і, в першу чергу, щадні методи при лікуванні карієсу зубів, не забуваючи при цьому про індивідуальні особливості кожного пацієнта.

Крім того, наші стоматологи завжди враховують ступінь ураження зуба

Наприклад, якщо мова про поверхневому поширенні гнильних бактерій, руйнування емалі зуба буде мінімальним, відповідно, і лікування карієсу – максимально легким і швидким. А ось якщо каріозний процес вже ускладнений такою проблемою як пульпіт, його усунення буде куди більш тривалим.

У стоматології існує два найбільш ефективних, але при цьому різні способи лікування карієсу:

  • Консервативне. При даному методі лікування карієсу зазвичай не використовується всім добре відома бормашина, а, приміром, сріблення зубів (зазвичай така маніпуляція проводиться з молочними зубами). Для роботи з корінними зубами вже потрібно бормашина. Спочатку стоматолог уривається уражену ділянку зуба, потім обробляє антисептиком і пломбує.
  • Препарування твердих тканин. Говорячи про нестандартному підході до лікування карієсу зубів, не можна не відзначити його тривалість, але при цьому неймовірну ефективність. Отже, першим ділом проводиться анестезія. Потім видаляються всі некротизовані тканини. Каріозна порожнина ретельно шліфується, обробляється спеціальними лікарськими засобами, і, нарешті, пломбується.

Складність, тривалість, і, відповідно, ціна процесу безпосередньо залежить від «занедбаності» зуба. Чим сильніше карієс пошкодив зуб, тим більше роботи буде у стоматолога. При зверненні в стоматологічну клініку Swiss Dent ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте якісне лікування карієсу із застосуванням виключно сучасного стоматологічного обладнання, якісних лікарських препаратів і матеріалів для відновлення зубної емалі. Будемо вам раді!