Протезування зубів на імплантатах

Етапи, вартість, технології – протезування зубів на імплантатах

Протезування – це операція з відновлення зубного ряду. Вона дозволяє відновити естетику, а також функціональні особливості твердих тканин і проводиться поетапно. Спочатку лікують ротову порожнину, видаляють уражені кісткові тканини. Потім імплантують імплант в ясна. Він виконує функцію кореня і служить фундаментом для видимої частини протеза.

Тип конструкції залежить від стану щелепи пацієнта. Якщо відсутній один зуб – встановлюється постійна коронка. Вона імітує колір і форму здорового органу. Технологія вважається анатомічно правильної т. К. Не приносить шкоди сусіднім зубам. Навантаження розподіляється рівномірно, а жувальна функція повністю відновлюється.

При відсутності декількох зубів до ряду використовуються конструкції на кшталт моста. Для їх установки імплантують два або три імпланта по краях голою ясна, щоб вони служили опорою для іншої частини протеза. Один такий міст імітує ряд з трьох-чотирьох зубів. При тотальному відсутності зубних тканин проводиться повне протезування.

Імплантація зубів в Swiss-Dent: особливості, переваги

Стоматологи київської клініки проводять всі види протезування, орієнтуючись на зубне здоров’я пацієнта. Операції роблять тільки після ретельного комп’ютерного дослідження. Крім перевірки ротової порожнини направляють хворого на здачу аналізів, щоб виключити алергічні реакції і підібрати імплант, який приживеться в щелепи.

Головна особливість роботи стоматологів – повна безболісність лікування. Все, починаючи від вірусних хвороб ясен, закінчуючи карієсом зуба усувається без найменшого натяку на біль. Анестетики зі Швейцарії та Німеччини м’яко впливають на організм і ніяк не впливають на подальшу можливість встановити імплант.

Метод протезування на імплант проводиться з урахуванням стану ясна. Якщо м’якої тканини недостатньо для установки штучного зуба проводиться її нарощування. Спосіб нарощування залежить від індивідуальних особливостей організму. Можуть знадобитися пересадка донорської кістки, кісткова пластика, регенерація, підняття гайморової пазухи.

Етапи протезування зуба за допомогою імпланту

Коли проведені підготовчі процедури: підібраний тип протеза, ясна і ротова порожнина здорові приступають до хірургічного етапу протезування – встановлюють імплант. Відбувається це так:

 • Лікар вводить знеболюючий засіб, а як тільки воно подіє – розрізає ясна. Розріз чітко тому місці, де знаходився природний зуб дуже важливий, тому процес контролюється комп’ютером.
 • У утворене ложе встановлюється металевий імплант, який після доповнюють спеціальною заглушкою. Потім ясна підшивається і починається період відновлення, який може зайняти від двох тижнів до півроку.
 • Якщо імплант встановлювався під протез з декількох зубів може знадобиться тимчасовий протез. Він не такий міцний, як постійний, але відновлює жувальну функцію.
 • Коли імплант повністю прижився приступають до установки абатмента. Цей особливий матеріал встановлюється між штифтом і коронкою, щоб виконувати захисну функцію і зробити сам протез стійким.
 • У кінці встановлюється коронка або міст, які виготовляються за заздалегідь підготовленим зліпкам зуба. Якщо використовуються знімні або частково знімні конструкції, то імплант встановлюється точково.

Період звикання до зубних протезів триває від місяця до трьох. В особливих випадках адаптація може зайняти близько півроку.

Що робити після протезування: поради по звикання

Після установки штучного зуба пацієнт завжди відчуває дискомфорт. Спостерігаються блювотний рефлекс, рясне виділення слини, порушення мови,зміна смакових відчуттів. Відновити звичне світовідчуття допоможе:

 • Масаж щелепи. Відновлює колишню циркуляцію крові в яснах і сприяє їх зміцненню. Головне в процедурі – чисті руки і не дуже інтенсивний вплив на ясна. Вже через тиждень регулярних вправ ви відчуєте ефект.
 • Рясне питво. Запобіжить сухість ротової порожнини і виникнення неприємних відчуттів, які з цього випливають. Це також дозволить з відчуттям слиновиділення, яке зазвичай проходить само собою через кілька днів.
 • Полоскання. Відвари ромашки і дубової кори дозволять впорається з болем на місці вставного зуба або зубів. Від неприємних відчуттів після їжі позбавить полоскання чистою водою кімнатної температури.

Чистити протези, встановлені на імплант слід звичайною м’якою щіткою і пастою. Якщо використовуєте знімні протези скористайтеся шипучими дезінфікуючими таблетками.

Краща клініка по протезуванню на імплант в Києві: ціна, адреса

Вартість послуг нашої клініки варіюється в межах 2000 – 4500 грн. Все залежить від складності протеза, але ми завжди прагнемо зробити протезування доступним. Установка імпланта проводиться на сучасному обладнанні, що дозволяє мінімізувати ризик відторгнення. Ми підберемо якісний імплант для кожного

Нас можна знайти в Києві за адресою:

 • Лівий берег, вул. Бориспільська 4
 • Правий берег, вул. Жилянська, 47,

А також в місті Бровари:

 • вул. Київська 245, (лісовий квартал)