Незнімне протезування

Що буде, якщо замінити втрачений зуб незнімними протезами? Жувальна функція повністю відновиться, а навантаження на сусідні зубки стане оптимальною. Посмішка знову набуде втрачену красу, а при бажанні пацієнта навіть набуде більш привабливі властивості.

Основна причина по якій люди вирішують встановити незнімний імплант – це комфорт. Даний елемент не потрібно постійно знімати і чистити, травмуючи ясна. Він захищає м’які тканини від ушкоджень, запобігає атрофію щелепних кісток і деформацію прикусу.

Протезування за допомогою незнімного імпланта проводиться як при втраті одного зуба, так і декількох. У другому випадку використовуються конструкції, що охоплюють більш широкий сегмент ясна. Якщо ж ураження спостерігається в різних ділянках зубного ряду після лікування виготовляється імплант в двох примірниках.

Але не завжди встановити незнімний імплант представляється можливим. Сердечно – судинні хвороби, діабет, туберкульоз, захворювання крові, онкологія, алергія можуть стати перешкодою на шляху до здорової посмішки. У клініці Swiss dent проблему вирішать підібравши інший варіант протезування або протез.

Види незнімних протезів в клініці Swiss dent

Максимально відновити функцію втраченого зуба можна тільки шляхом незнімного протезування. Щоб дана процедура була доступна як можна більшій кількості людей фахівці клініки Swiss dent використовують різні імпланти. Кожен з них підходить для певного клінічного випадку:

 • Вінір. Накладка на зуб, яка використовується для маскування незначних дефектів: сколів емалі, тріщин, недостатньою білизни. Встановлюються на видиму бічну частину зубного ряду. Зроблена з кераміки.
 • Вкладка. Використовується при частковому руйнуванні зуба, коли корінь цілий, але звичайна пломба і лікування вже не рятує. Вкладка підганяється під форму і колір натурального зуба, а потім кріпиться до нього клеєм.
 • Міст. Цілісний протез, який встановлюється при відсутності декількох зубів до ряду. Надійний спосіб відновити пріродную.улибку, але не зовсім щадний т. К. Вимагає обточування сусідніх зубів.
 • Коронка. Вимагає серйозної обточування зуба, тому встановлюється при його значному руйнуванні. Виготовляється індивідуально під зубної ряд пацієнта. Виконує захисну функцію, оберігаючи зуб від подальшого руйнування.
 • Імплант. Механізм протезування чимось схожий з установкою моста за винятком того, що видима частина штучного зубного ряду встановлюється на імплантований в ясна металевий імплант.

Як доглядати за протезом після протезування

Незнімний штучний зуб служить довго, якщо за ним правильно доглядати. Особливості догляду залежать від матеріалу, з якого виготовлений протез. Чим він якісніше і довговічніше, тим рідше доведеться звертатися в стоматологію за реставрацією протеза і лікуванням сусідніх зубів.

 • Кераміка – міцна і естетично приваблива служить більше 10 років, якщо регулярно прочищати її разом з натуральним зубом пастою без фтору і щіткою середньої жорсткості. Зубна нитка, як альтернатива.
 • Метал – зносостійкий і служить більше 20 років. Погано реагує на куріння. Догляд простий – чистка два рази в день і полоскання в міру необхідності Недолік – висока вартість
 • Цирконій – особливий матеріал, який найкраще очищується за допомогою спеціального засобу – іригатора.
 • Вініри – полоскання після кожного прийому їжі обов’язково. Вживати в їжу фарбувальні продукти заборонено.

І не забувайте відвідувати стоматолога раз на півроку. Профілактика та своєчасне лікування дозволять зберегти зубки міцними і здоровими.

Протезування в Swiss dent: особливості, вартість, адреса

Клініка Свісс дент проводить протезування в кращих условіях.современності. Швейцарські анестетики роблять процедуру безболісною, а нове обладнання для діагностики надають вичерпну інформацію про стан пацієнта. Стоматологи також проводять лікування зубів і ясен за доступною вартості. Для професійного лікування звертайтеся до нас.

Знайти нас можна за адресою:

 • Лівий берег, Київ, вул. Бориспільська 4,
 • Правий берег, Київ, вул. Жилянська, 47,
 • Бровари: вул. Київська 245 (лісовий квартал)