Фотовідбілювання Magic Smile

Здорові зуби від природи мають відтінок слонової кістки, але білосніжної усмішки вдається домогтися тільки шляхом відбілювання зубів. Сучасна стоматологія пропонує безліч методик досягнення сліпучої білизни, але далеко не всі з них безпечні.

Відбілювання Magic Smile визнано на сьогодні одним з найбезпечніших. Його принцип полягає в нанесенні на зуби гелеобразного складу на основі пероксиду карбаміду. Під впливом ультрафіолетової лампи матеріал проникає в щілини на емалі і таким чином досягається ефект відбілювання.

Процедура абсолютно безболісна, займає від 15 до 30 хвилин, а ефект помітний вже після першого нанесення гелю. Природні зуби пацієнта світлішають на 10 – 12 тонів і утримують колір протягом року. Продовжити ефект процедури можна, якщо не брати в їжу фарбувальні продукти.

Разом з білизною у деяких пацієнтів з’являється чутливість зубів. У клініці Swiss-Dent її легко усувають шляхом ремінералізації. Наносячи на емаль мінеральні компоненти лікар відновлює її природну структуру і негативний наслідок процедури повністю усувається.

Унікальні особливості фотовідбілювання зубів Magic Smile

Головний секрет безпеки полягає у використовуваному при відбілюванні матеріалі. На відміну від перекису водню, яку наносять на кожен зуб пацієнта при класичному відбілюванні, пероксид карбамід при фотовідбілювання Magic Smile впливає м’яко і не викликає роздратування.

Активувати процес відбілювання допомагає не ультрафіолетова, а світлодіодна лампа. Вона випромінює холодне світло, тому опіки виключені. Швидкий, але тривалий ефект досягається за рахунок гранульованих активних компонентів, що містяться в складі кошти для відбілювання.

Шляхом застосування методу вдається не тільки змінити відтінок кожного зуба, але і відновити пошкоджені зубні тканини. Відколи, тріщини на емалі, оголення краю і чутливість – все це усувається на етапі відбілювання по даній інноваційної методики.

Чи варто готується до Magic Smile відбілюванню

Безсумнівно так, якщо хочете уникнути негативних наслідків і продовжити ефект білизни. У клініці Swiss-Dent ротову порожнину пацієнта спочатку досліджують на наявність карієсу. Кожен зуб, уражений інфекцією, лікується, після чого підбирається бажаний відтінок зубного ряду.

Якщо на зубах є пломби їх усувають, а на місце встановлюють тимчасові. Це вимушений захід т. К. Матеріал для пломб не піддається відбілюванню і буде виділятися на тлі оброблених здорових зубів. Надалі їх замінюють на постійні, підібрані під колір вже вибілених зубів.

До пацієнтів з підвищеною зубної чутливістю у лікарів клініки Свісс дент особливий підхід. Вони обробляють кожен зуб спеціальним заспокійливим складом, а після приступають до ремінералізації емалі. Такі маніпуляції дозволяють знизити чутливість і зробити фотовибілювання безболісним.

Зробити фотовибілювання magic smile в Києві

Клініка Свісс дент проводить професійне фотовибілювання за доступною ціною. Процедуру виконують в декілька етапів з дотриманням всіх норм безпеки:

  • Наносять на губи і ясна захисний гель, щоб не пошкодити їх при обробці.
  • Обробляють зубну тканину відбілюючим гелем. Залежно від того наскільки швидкий результат потрібно, наносити матеріал можуть 1 раз або 3.
  • Світлодіодний лампу включають на 15 хвилин для активації гелю.

Отримати сліпучо-білі зуби не так складно. Досить звернутися за адресою:

  • Лівий берег, Київ, вул. Бориспільська 4,
  • Правий берег, Київ, вул. Жилянська, 47,
  • Бровари: вул. Київська 245 (лісовий квартал)