Атрофія кісткової тканини

Тривала відсутність зуба викликає не тільки порушення мови і жувальної функції, але і атрофію кісткової тканини. З – за відсутності навантаження щелепу поступово зменшується в розмірах, стає тонкою Це тягне за собою цілий ряд зовнішніх змін.

По – перше, змінюється форма обличчя. Людина виглядає втомленим, що не здоровим. По-друге, з’являються проблеми з травленням, викликані поганим пережовування їжі. Але головна проблема атрофії полягає в неможливості імплантації імплантатів для протезування т.к їх нема за що зафіксувати.

Клініка Swiss dent, звичайно, проводить нарощування кісткової тканини, але процес цей складний. Краще не затягувати з походом до імплантолог, а при першій необхідності вдаватися до процедури синус ліфтингу або кісткової імплантації. Пам’ятайте, що під знімними конструкціями кісткова тканина також атрофується.

Ступені кісткової атрофії: зовнішні ознаки, способи усунення

Деформація ясенний кістки після видалення зуба відбувається поступово. Спочатку спостерігається невелике западання щік, а також випинання щелепи. На цьому етапі установкою штучного зуба можна врятувати ситуацію т.к кровопостачання ще не порушено.

На другому етапі, процес починає посилюватися: щоки западають сильніше, спостерігається зменшення слизової оболонки. Протезувати на даному етапі ще можна, але тільки після ретельної діагностики. Атрофія стає більш помітною навіть неозброєним оком.

На третьому етапі спостерігається деформація кісткової тканини не тільки з внутрішньої сторони рота, але і з боку підборіддя. Особа повністю видозмінюється за рахунок зміщення зубного ряду і стоншування ясен. Впровадити штучний зуб в ротову порожнину без тривалого лікування на цьому етапі неможливо.

Лікування атрофії в Swiss dent: методики, ціни, адреси

Найбільш ефективним методом лікування атрофії тканин на сьогодні є синус ліфтинг. Ця процедура дозволяє нарощувати ясна шляхом імплантації в уражену область штучної кісточки. Операція проводиться відкритим і закритим способом. Методика лікування підбирається індивідуально.

Не менш дієвою є своєчасна установка штучного зуба або моста. Чим швидше відбудеться процес відновлення, тим простіше буде провести лікування з відновлення ясен.

Стоматологія Swiss dent проводить всі види операцій по відновленню тканин ясен. Вартість наших послуг залежить від складності випадку, але ми завжди прагнемо зробити ціну для клієнта доступною. Чекаємо клієнтів за адресою.

  • Лівий берег, Київ, вул. Бориспільська 4,
  • Правий берег, Київ, вул. Жилянська, 47,
  • Бровари: вул. Київська 245 (лісовий квартал)