Ультразвукова чистка зубів

Коли на зубах з’являються тверді відкладення найкомфортніший спосіб позбутися від них – вдатися до ультразвукової чищення. Інноваційна технологія, при якій вся зубна поверхня піддається впливу вібрації, визнана на сьогодні найбільш ефективною і безпечною.

Процедура виконується за допомогою скейлера – інструменту з ігловідние насадкою. В робочому стані прилад випромінює ультразвукову хвилю частотою від 20 до 60 КГц. Це граничне вплив, при якому можливе повне видалення зубного каменю без порушення твердої поверхні емалі.

Маніпуляція безболісна, займає від 40 до 50 хвилин, але можлива тільки в умовах клініки. На які ділянки зубного ряду необхідно надавати вібраційний вплив вирішує тільки професійний стоматолог. У запущених випадках усувається камінь в пародонтальних кишенях.

Щоб не допустити запалення ясен і інфекційних хвороб зуба процедуру рекомендується виконувати в середньому раз на рік. Показання до ультразвукової чищення можуть з’являтися і швидше, наприклад, якщо людина курить, вживає багато м’якою і солодкої їжі, часто приймає ліки.

Ультразвукова чистка зубів в Києві

Професійний метод очищення зубів успішно реалізується в Свісс дент. Тут ротову порожнину пацієнта спочатку досліджують на наявність затверділих залишків їжі. Потім проводять лікування тканини зуба, ураженого карієсом. І тільки після цього визначаються з найбільш ефективним способом видалення каменя.

Стоматолог визначає оптимальну потужність впливу вібрацією на кожен зуб. Все залежить від ступеня ураження. Принцип простий – прилад повинен роздрібнити затверділі залишки їжі на дрібні шматочки, після чого їх під впливом води і повітря лікар просто вимиє з ротової порожнини пацієнта.

В Swiss-Dent не тільки підбирають комфортний метод процедуру, але і дають поради, як попередити утворення каменю. Як правило, найбільша частина відкладень утворюється на малярів т. К. Вони важкодоступні. На тканинах зуба в зоні посмішки камені з’являються рідше, але їх утворення може бути викликано спадковим фактором.

У очищення вібрацією є і ряд протипоказань: вагітність, вік до 14, алергічні реакції на фторвмісні препарати. До недавнього часу ультразвук був протипоказаний і людям з підвищеною чутливістю тканин зуба, але сьогодні ця проблема вирішується шляхом попередньої ремінералізації емалі.

Переваги ультразвукової чистки: життя після

Після видалення зубного каменю ви відчуєте ряд видимих ​​змін: зуби стануть світліше на кілька тонів, а емаль глаже і рівніше. Зникне неприємний запах з рота, перестануть кровоточити ясна. Зубний ряд стане здоровішою навіть візуально, що істотно вплине на ваш зовнішній вигляд.

Продовжити ефект технології допоможе кілька корисних звичок:

  • Кожен зуб необхідно чистити з усіх боків, тримаючи щітку під кутом.
  • Раз на три місяці бажано міняти зубну пасту, що не налягаючи при цьому на фторвмісні.
  • Як можна рідше потрібно приймати в їжу фарбувальні продукти: чай, кава, вино, соуси, ягоди, льодяники, компоти і яскраві соки.
  • Якщо не влаштовує відтінок зуба краще відмовитися від домашнього відбілювання – зверніться до фахівця.

Обмеження повинні стати звичкою, але якщо затверділі частинки на зубі утворилися знову не варто засмутяться. Ціни на процедуру не так вже й великі, якщо звернеться в правильну клініку. Свісс дент, наприклад, встановлює доступну ціну для кожного. Знайти стоматологію можна за адресою:

  • Лівий берег, Київ, вул. Бориспільська 4,
  • Правий берег, Київ, вул. Жилянська, 47,
  • Бровари: вул. Київська 245 (лісовий квартал)

Swiss-Dent – вигідна ціна для красивої посмішки