Знімне протезування

Способів відновлення посмішки безліч, але найбільш безпрограшний з них – знімне протезування. Воно рятує навіть в тих випадках, коли альтернативні варіанти неможливі. Відносно невисока вартість і простота установки робить послугу найбільш затребуваною в сучасній стоматології.

Знімний протез – щадний спосіб відновлення втраченого зуба. Для його установки не потрібно розрізати ясна і очікувати приживеться імплант. З його допомогою можна відновити жувальну функцію навіть тим, у кого немає ні єдиного природного зуба.

Весь секрет криється в конструкції протеза, який фіксується до м’яких тканин ротової порожнини настільки міцно, що його не відрізнити від натурального зубного ряду. Варіанти кріплення різноманітні – від присосок до гачків, так що відповідний знайдеться абсолютно для кожного.

Знімний протез завжди виготовляється індивідуально. Виготовляється з піддатливих і міцних матеріалів, які не викликають алергії. Єдиною перешкодою на шляху до здорової посмішки може стати нестача кісткової тканини, але ця проблема легко вирішується проведенням синус ліфтингу в клініці Swiss-Dent.

Особливості знімного протезування в клініці Swiss-Dent

Стоматологи Swiss-Dent проводять процедуру тільки після ретельного дослідження щелепи пацієнта. Залежно від ступеня ураження зубів і наявності або відсутності супутніх діагнозів може бути показаний частково знімний, умовно – знімний або повністю знімний варіант протеза.

Якщо у пацієнта в силу віку, патології або ускладнень відсутня весь зубний ряд, готують повний знімний протез. Він фіксується до щелепи присосками або клеєм і швидко знімається в разі потреби. Щоб у хворого не виникало складнощів наші стоматологи показують як знімати і одягати конструкцію.

Якщо відсутній тільки один зуб використовують умовно – знімний протез. Його кріплять до щелепи за допомогою спеціальних гвинтів або на цемент. Така конструкція вимагає чистки раз на півроку в умовах клініки т. К. Не може бути знята пацієнтом самостійно. Висока вартість – головний її недолік.

Частково-знімний конструкція підходить для тих, у кого є не менше шести природних зубів до ряду. До них він і фіксується, заміщаючи тим самим кілька відсутніх зубів. Дана конструкція прикріплюється до щелепи гачками і є однією з найпростіших, хоч і програє по естетичним показниками інших варіантів.

Етапи створення знімного протезу

Після того як вибраний оптимальний варіант відновлення посмішки стоматологи Свісс дент приступають до створення самого протеза:

 • Спочатку готується індивідуальна зліпочного маса, яку пацієнт закушує для освіти зліпків
 • Потім отримана маса заливається гіпсом, щоб утворилася модель щелепи з усіма її індивідуальними особливостями.
 • Гіпсові моделі обох щелеп підганяються під розташування зуба. Щоб отримати точний результат використовують спеціальні пластинки з воску.
 • Пацієнт накусивать пластинку, після чого вона разом з гіпсовою моделлю відправляється в зуботехническую лабораторію.
 • Далі, конструкція тестується в артикуляторі. Усуваються приховані дефекти моделі, після чого виготовляється її воскова варіація.
 • Восковий протез приміряється в умовах клініки в щелепу пацієнта, щоб внести останні штрихи і остаточно підігнати протез до потрібних параметрів.

Настільки педантичне ставлення до деталей дозволяє нашим фахівцям проводити протези до яких швидко звикають. В середньому, процес звикання займає від двох тижнів до місяця.

Як прискорити адаптацію: поради фахівців

Так як зубні протези знімні, звикання до них відбувається швидше, що призводить ризик відторгнення зводиться до нуля. Але врахувати деякі особливості після проведення процедури варто т. К. Процес адаптації може викликати неприємні відчуття у тих хто ніколи не стикався з зубними конструкціями.

 • Перші чотири – п’ять днів бажано ходити з штучними зубами зовсім їх не знімаючи.
 • Якщо відчуваєте нудоту – можна розсмоктувати м’ятні льодяники
 • Щоб не дратувати слизову, їжте тільки рідку і протерту їжу
 • Після кожного прийому твердої їжі чистите конструкцію
 • Щоб штучний зуб служив довше промивайте його в спеціальному розчині

Хочете, щоб штучні зубки служили якомога довше незалежно від вартості? Тоді звертайтеся до грамотних фахівців з київської клініки. Шукайте за адресою:

 • Лівий берег, Київ, вул. Бориспільська 4,
 • Правий берег, Київ, вул. Жилянська, 47,
 • Бровари: вул. Київська 245 (лісовий квартал)