Безметалова кераміка

Безметалова кераміка використовується в протезуванні з – за зовнішньої схожості з натуральним зубом. Матеріал відрізняється від здорової емалі завдяки унікальній здатності до заломлення світла. Хороші амортизаційні властивості дозволяють знизити навантаження на м’які тканини і запобігти пародонтоз.

Зносостійкість робить керамічний зуб довговічним. Середній термін його служби – 7 – 10 років, що на 3 – 5 років перевищує терміни використання металокераміки. Даний матеріал добре поєднується з іншими, а ті в свою чергу, покращують його характеристики.

Якщо раніше протез з безметалловой кераміки встановлювали тільки на зуби переднього ряду, то зараз при додаванні цирконію його успішно ставлять на малярі. Цирконієво – керамічні коронки чудово справляються з жувальної функцією завдяки стійкості до механічних пошкоджень.

Який керамічний протез вибрати

Крім цирконієвих безметаллових коронок в сучасних стоматологічних клініках використовують:

 • Зуби з порцеляни – вони подарують чудовий естетичний вигляд вашої посмішці, але будуть відносно крихкими і зажадають дбайливого ставлення.
 • Коронки з оксиду алюмінію – порадують естетичними показниками, але до міцності цирконієвих все-таки не дотягнуть.
 • Штучні зуби зі склокераміки – відрізняються легкістю і гіпоалергенність, але схильні до утворення тріщин.

Якщо ж говорити про форму протеза, то вініри ідеально підійдуть в разі незначного руйнування зуба, а коронки або вкладки при досить сильному ураженні зовнішньої частини зуба і зберігся корені.

Як виготовляється зуб з безметалловой кераміки в Swiss-Dent

Безметалове протезування подарує вашій посмішці красу і здоров’я, якщо ви погано реагуєте на метали. Клініка Swiss-Dent надає послугу безрамного протезування за наступним принципом:

 • Спочатку проводиться діагностика ротовій порожнині пацієнта. При необхідності виконується лікування.
 • Далі знімається зліпок з ураженої ділянки </ li>
 • У співдружності з пацієнтом підбирається бажаний колір штучних зубчиків </ li>
 • Робиться модель штучного зубного ряду на комп’ютері, після чого проводиться обточування конструкції
 • Отримана обточена заготівля поринає в піч і просушується при температурі 15000С протягом 7 годин.

Ціна керамічної конструкції залежить від складності її виготовлення і установки. Найдорожчими за вартістю є конструкції з цирконію, як найбільш міцні та довговічні.

У клініці Swiss-Dent для вас підберуть найкращий за вартістю варіант протезування, адже ціна гарної посмішки не така висока, якщо звернеться в правильну стоматологічну клініку.

Звернувшись в Swiss dent ви зможете проконсультуватися з справжніми професіоналами, провести ретельну діагностику ротової порожнини і лікування при необхідності.

Знайти її можна за адресою:

 • Лівий берег, Київ, вул. Бориспільська 4,
 • Правий берег, Київ, вул. Жилянська, 47,
 • Бровари: вул. Київська 245 (лісовий квартал)