Лікування каналів зубів

Раніше для лікування каналів зуба використовували миш’як. Поміщали його в зубну порожнину як пломбу, щоб зробити нервові закінчення несприйнятливими, а через пару днів починали всі необхідні маніпуляції. Методика вважалася ефективною до середини 20 століття, але отруйні властивості миш’яку змусили вчених шукати альтернативний метод лікування. І він знайшовся.

Сучасний стоматолог замість токсичного миш’яку використовує нешкідливий анестетик. Завдяки цьому лікування кореневих каналів проходить швидко і безболісно, ​​а головне – в один прийом. Відразу після знеболювання лікар приступає до зняття некрозно зубних тканин, адже якщо цього не зробити патологічний процес в зубі не зупиниться.

Велике значення приділяється стану пульпи – якщо вона збуджена видаляють нерв. Дана процедура неминуча т. К. Рятує пацієнта від постійних болів, запалення ясен, повного руйнування зубної тканини. Якість методики безпосередньо залежить від ретельності очищення кореня, а значить професіоналізму стоматолога. Такого можна знайти в Swiss-Dent.

У клініці Свісс дент вам якісно проведуть діагностику кореневих каналів. А все тому, що тут є необхідні технології для дослідження зуба ще до взаємодії з ним. Правильна постановка діагнозу дозволяє лікарям клініки діяти з урахуванням поточного стану органу, а не перестраховуватися видаленням, як це було раніше.

Як лікують канал зуба в Свісс дент

Після ретельної діагностики, постановки діагнозу і усунення всіх відмерлих зубних тканин фахівець клініки приступає до важливої ​​процедури – пломбування. Пломба виконує захисну функцію, запобігаючи потрапляння інфекції в зубну порожнину. Вона ж надає естетичний ефект, повністю відновлюючи природну форму зуба.

Пломбування в Swiss-Dent проходить в кілька етапів:

  • Вибір матеріалу. Зазвичай пломбування проводять гуттаперчей – еластичним матеріалом, схожим на каучук. Він заповнює навіть найдрібніші порожнечі зуба, не токсичний, стійкий, легко усувається стоматологічним інструментом, дозволяючи обточувати менше здорової тканини.
  • Вибір методу пломбування. Залежить від стану зубних тканин пацієнта .. Заповнюватися матеріалом може як весь канал, так і його частина або штифт. Матеріал підбирається строго по ширині каналу. Зайві залишки сточуються інструментом.
  • Відновлення. Відразу після пломбування каналів пацієнт може відчувати певний дискомфорт. Він проходить протягом 2-3 діб і пацієнт може без побоювання “використовувати” зуб за призначенням.

Після пломбування важливо слідувати вказівкам лікаря. Не рекомендується їсти протягом двох годин після процедури, а також вживати гарячу і холодну їжу т. К. Це може викликати біль.

Якісне пломбування кореневих каналів

Перевірити добротність роботи стоматолога можна, провівши рентгенівську діагностику запломбованого органу. На знімку він буде відсвічувати білим кольором аж до кореневих каналів. Чим рівномірніше світіння, тим краще проведена робота. Візуально пломбу також можна оцінити. Вона повинна мати рівномірну структуру без патьоків, тріщин.

Багато що залежить і від ціни матеріалу. Довговічні пломби завжди коштують дорожче. У хороших клініках неякісні матеріали не використовуються, тому ціна на пломбування завжди вище. Світті Дент використовує якісні матеріали, але завжди прагне зробити їх доступними за ціною для клієнта. Звертайтеся за адресою:

  • Лівий берег, Київ, вул. Бориспільська 4,
  • Правий берег, Київ, вул. Жилянська, 47,
  • Бровари: вул. Київська 245 (лісовий квартал)