Ультразвукове зняття зубних відкладень

Вид Вашої посмішки псує зубний наліт? Вам потрібно ультразвукове зняття зубних відкладень в нашій клініці, яке допоможе видалити зубний камінь і поліпшити зовнішній вигляд зубів.

Зняття зубних відкладень (професійна чистка зубів)Вартість
УЗД
Дві щелепи
500 грн
Потік повітря600 грн

Стоматологічна клініка «Свісс-дент» спеціалізується на видалення зубного каменю. Така послуга називається «чистка зубів ультразвуком«, оскільки зняття зубних відкладень проводиться з використанням спеціальної ультразвукової апаратури.

Ультразвукова чистка зубів безболісно видаляє зубний наліт і камені з допомогою створюваних вібрацій і охолоджуючої рідини. Така методика забезпечує абсолютний комфорт пацієнта під час процедури. Крім того, така професійна чистка зубів в Києві в нашій стоматології абсолютно нешкідлива: завдяки делікатному методу очищення порожнину рота пацієнта захищена від пошкоджень.

Про ультразвукової чищення зубного каменю

Ультразвукова чистка зубів вважається однією з найпростіших стоматологічних процедур, пов’язаних з гігієною ротової порожнини. Вона виконує просту, але дуже важливу задачу – видалення зубного каменю за допомогою ультразвукового впливу. Цей процес здійснюється з допомогою особливого металевого стержня, що створює особливу ультразвукову вібрацію.

Справа в тому, що зубні відкладення складаються з дуже твердої речовини, яка не піддається ніякому механічного впливу, крім як вібраційному. Хімічний вплив в даному випадку абсолютно виключено, оскільки може крім зубного відкладення видалити здорову емаль.

Найчастіше виявити зубний камінь можна або з внутрішнього боку нижніх різців, або з боку контакту верхніх зубів з щокою. Це дуже просто пояснити: саме туди виходять протоки слинних залоз, які, як відомо, постачають чимало кальцію, що служить фундаментом для зубного каменю.

Завдяки ретельної налаштування частоти і амплітуди коливання пристрою вплив здійснюється саме на кордон стику каменю і безпосередньо зуба. М’який зубний наліт найчастіше можна усунути в домашніх умовах, але от твердий шар, що складається з солей кальцію, відмерлого епітелію і залишків їжі під силу тільки фахівцеві.

Ультразвукове зняття зубних відкладень складається з декількох простих етапів:

  1. Знеболювання. У більшості випадків процедура проводиться без застосування анестетиків. Лише в тих випадках, коли пацієнти мають підвищену чутливість або ж мають оголені зубні шийки, застосовується анестезія.
  2. Видалення зубного каменю. Спочатку видаляється все відкладення, розташоване над десною, після – під яснами. Обов’язково обробляються також проміжки між зубами. До речі, разом з каменем легко піде і весь наліт від нікотину, алкоголю та ін.
  3. Полірування зубів. Передостанній етап – полірування зубної емалі спеціальної высокоабразивной пастою.
  4. Зміцнення зубної емалі. Здійснюється за допомогою спеціального фтористого складу, що наноситься на емаль.

Достатньо лише однієї такої процедури для того, щоб ваші зубки блищали чистотою і сяяли білизною (адже за допомогою такої процедури можна відбілити зуби на пару тонів).

Рекомендації та протипоказання

Здійснювати процедуру фахівці рекомендують всім, хто візуально виявити на своїх зубах кальцієві відкладення. Причому бажано не затягувати цей процес до того моменту, поки зубний камінь піде в десну, тому що в цьому випадку з часом почне руйнуватися кістку і тоді простої гігієнічної процедури вже буде не обійтися.

Серед протипоказань до здійснення процедури можна відзначити наступні випадки:

  • Вік. До 18 років бажано не проводити процедуру ультразвукового видалення каменя, оскільки дитяча емаль ще не сформована, і вплив апарату може не кращим чином на неї вплинути.
  • Онкологічні захворювання.
  • Наявність серцевих імплантів. Мова про тих, які підтримують роботу серцевого м’яза. В даному випадку очищення зубів від каменю ультразвуком зовсім небажана, оскільки пристрій може спровокувати збій у роботі стимулятора.
  • Наявність незнімних зубних протезів. Схожу дію надає ультразвук і на протези. Тільки в цьому випадку він може знизити міцність їх кріплення до щелепи.

Якщо ви не належите до жодної з категорій з протипоказаннями, ласкаво просимо в будь-яку з наших стоматологічних клінік Swiss Dent. Наші фахівці із задоволенням проконсультують вас і при необхідності здійснять процедуру ультразвукового видалення зубного каменю швидко, безболісно і дуже якісно. Чекаємо на вас!

Раніше зняття зубного каменю в Києві й усьому світі проводилося виключно металевими інструментами. Але поверхню зуба і ясна піддавалися ризику сильних ушкоджень, а видалити зубний наліт повністю було неможливо.

Але сьогодні стоматологічна клініка «Свісс-дент» як справжня сучасна стоматологія пропонує якісне видалення зубного каменю. Ціна і результат такої чистки зубів ультразвуком здивує кожного клієнта!