Косметична реставрація

Раніше для більшості людей красиві зуби були лише мрією, проте сучасна косметична реставрація зубів допоможе втілити цю мрію в реальність. В нашій клініці спеціалісти зможуть зробити Вам справжню Голівудську посмішку!

Косметична реставрація зубівВартість
Реставрація передніх зубів600-1200 грн
Реставрація жувальних зубів700-1300 грн
Скловолоконний штифт300-400 грн
Видалення анкерний штифт-вкладки200-300 грн
Тимчасова пломба40-50 грн
Зняття пломби40 грн
Коффердам200 (100) грн
Адгезивний міст1000-1900 грн

Косметична реставрація зубів: в яких випадках застосовується

Результат пошуку зображень за запитом "косметическая реставрация"

Завдяки косметичної реставрації зубів можна не тільки підвищити впевненість у собі, але і змінити своє життя в кращу сторону, адже розкішна сяюча посмішка – це те, чим можна відразу розташувати до себе людей.

Завдяки професіоналізму фахівців в області стоматології можливим стало недосяжне: виправлення вроджених або набутих протягом життя зубних дефектів. Завдяки методиці прямий (косметичної) реставрації зубів можна прямо в ротовій порожнині пацієнта створити новий ідеальної форми зуб, який оптимальним чином буде підходити саме для вашої посмішки. При проведенні процедури використовуються особливі матеріали світлового затвердіння.

Під косметичної реставрацією зубів найчастіше розуміється покращення зовнішнього стану як зубів, так і усмішки в цілому. Стоматолог може вирішити вроджений дефект, наслідки механічної травми, стертості зубів в результаті життєдіяльності людини або захворювання карієсом.

Варто відзначити, що косметична реставрація зубів передбачає щось більше, ніж просте відновлення зубної поверхні зважаючи на її ураження карієсом. Від лікаря-стоматолога потрібні не тільки знання в області реконструкції зубів, але і чимала частка вправності, майстерності та вмінь. Справа в тому, що при косметичної реставрації зубів важливо повністю відтворити їх цілісність, інакше карієс може поширитися з новою силою.

Чи не має вона наслідків?

Будь-який професійний стоматолог скаже вам, що це, в першу чергу:

  1. Художня реставрація. Косметична реставрація зубів застосовується при потемнении емалі, наявності на зубах відколів або деформація (як вроджених, так і отриманих протягом життя).

Приклад роботи:

Результат пошуку зображень за запитом "косметическая реставрация"

  1. Спосіб не тільки відновити зовнішній вигляд пошкодженого зуба, його структуру, але і зробити його повністю функціональним. Після процедури він буде повноцінним учасником обмінних процесів у ротовій порожнині.
  2. Спосіб змінити колір зубної емалі відновленого зуба до оптимально підходить. При цьому стоматолог використовує особливі матеріали, які при застиганні дозволяють практично з 100%-вою точністю імітувати напівпрозору зубну емаль природного білуватого відтінку.

Особливості проведення процедури

Приклад работи:

Результат пошуку зображень за запитом "косметическая реставрация"

Незалежно від того, який із зубів реконструюється, професійний стоматолог зобов’язаний повністю відтворити його зовнішній вигляд, в противному разі з часом почне з’являтися невеликий карієс на стику пломби із сусіднім зубом, після чого карієс зможе вільно проникнути в сам зуб і дістатися навіть до нерва.

Косметична реставрація зубів допоможе за один прийом у лікаря усунути подібні дефекти. Крім того, в процесі відновлення зубів стоматолог може не тільки відновити початковий стан зуба, але і змінити його ширину, товщину і навіть довжину. Справжньому професіоналу під силу зміна положення зубів: як можна повернути на місце сильно випирає, так і висунути сильно нахилений всередину зуб.

При здійсненні косметичної реставрації зубів використовуються спеціальні композитні матеріали, які допоможуть зберегти зуб, причому без сточування його поверхні і без видалення нерва.

Якщо ви хочете максимально якісно, швидко і безпечно відновити пошкоджені або неестетично виглядають зуби, можете сміливо звертатися в будь-яку з наших стоматологічних клінік. В Swiss Dent до ваших послуг найкращі стоматологічне обладнання, безпечні для організму композитні матеріали і, звичайно ж, стоматологи-професіонали з багаторічним досвідом роботи. Завжди раді вам!