Відбілювання зубів Beyond Polus

Регулярно доглядаєте за порожниною рота, але зуби так і залишаються жовтими? Соромитеся широко посміхатися з – за тріщин на емалі? Хочете мати голлівудську посмішку, як у зірок американського кіно? Скористайтеся послугою професійного відбілювання і будете пишатися красою своїх зубів.

Інноваційна технологія “beyond polus” перетворила відбілювання в по-справжньому дієву і нешкідливу процедуру. Її принцип полягає в нанесенні на емаль складу на основі перекису водню. Під впливом унікальної лампової системи LightBridge склад проникає в кожен потемнілий ділянку зуба.

Методика beyond polus відрізняється від класичного відбілювання тим, що при проведенні фотовідбілювання емаль не рветься до гніву перекисом. Під впливом лампи цей компонент розпадається на воду і кисень. Як результат – сліпучо-біла усмішка, ніякої шкоди для слизової і неймовірно швидкий ефект.

Процедура дозволяє зробити зуби білішими на 12 тонів. Але фахівці клініки Swiss-Dent стверджують, що головне в цій справі головне не перестаратися. Зубки не повинні бути кришталево білими, т. К. Це виглядає ненатурально. Втім, все залежить від бажання пацієнта. Максимальний ефект легко досяжний.

Як проводиться відбілювання Beyond Polus в Києві

У клініці Світті Дент демонструють особливий підхід до фотовідбілювання зубів. Тут зубний ряд пацієнта спочатку досліджується на наявність проблемних ділянок. Потім проводиться оброблення складом, але тільки в тих зонах, які дійсно того вимагають.

Для чутливих зубів передбачений фільтр в лампової системі. Він знижує інтенсивність впливу апарату і процес відбілювання проходить швидко і безболісно. Тривалість фотовідбілювання – всього 30 хвилин. Перед нанесенням складу обов’язково видаляються зубні камені і лікується карієс.

Незважаючи на нешкідливість відбілювання підійде далеко не для всіх. Його не проводять:

  • Особам до 16 років т. К. В цьому віці ще формується емаль.
  • Вагітним і годуючим т. К. Реакція організму може бути непередбачуваною – за гормональних стрибків.
  • Людям з вираженою алергією попередньо роблять тест на сумісність з компонентами складу для відбілювання.
  • Пацієнтам з підвищеною стираемостью емалі також можуть відмовити в відбілюванні, але запропонують альтернативу – білосніжні коронки.

На частково зруйновані зуби лікар встановлює тимчасові пломби. Після фотовідбілювання постійні пломби підбираються вже заново під колір оновлених зубів. Для захисту слизової в ротову порожнину пацієнта перед включенням лампової системи ставлять спеціальні обмежувачі.

За професійним фотовідбілювання beyond polus звертайтеся за адресою:

  • Лівий берег, Київ, вул. Бориспільська 4,
  • Правий берег, Київ, вул. Жилянська, 47,
  • Бровари: вул. Київська 245 (лісовий квартал)