Естетична система Damon Clear

Брекет система являє собою дужки з встановленої в них металевою дугою. Вона кріпиться до зубів за допомогою ортодонтичного клею і за рахунок періодичного підтягування дуги вирівнює зубний ряд. Помітний терапевтичний ефект досягається через 1,5 – 2 роки постійної шкарпетки.

Брекет система Damon призначена для вирівнювання зубних рядів з високим ступенем безпеки. Вона надає мінімальний тиск на зуб в порівнянні з іншими установками, але при цьому демонструє відмінні коригувальні результати. Її головний секрет в здатності до саморегулювання.

Так, якщо звичайну брекет систему потрібно підтягувати 1-2 рази на місяць для досягнення швидкого ефекту, то Damon працює за принципом “підтягування у міру необхідності”. Одного звернення до ортодонта в 6 – 8 тижнів досить для досягнення аналогічного результату.

Damon Clear: в чому особливості

Брекет Даймон – унікальна стоматологічна конструкція і все завдяки кільком характеристикам:

  • Згладжені кути скоб забезпечують комфортність при носінні т. К. НЕ труть і не дратують слизову.
  • Брекет виконаний з гіпоалергенного матеріалу, тому підходять для установки навіть алергікам.
  • Прозорість скоб дозволяє домогтися максимальної естетики і уникнути психологічного дискомфорту в процесі носіння.
  • М’яке вплив на зуби досягається за рахунок піддатливості конструкції. Налагодження дуги Даймон з – за цього також проводити простіше.

Ромбовидна форма брекета заслуговує на окрему увагу. Це інноваційне рішення дозволяє проводити коригування зубних рядів швидше. Конструкція буквально підлаштовується під анатомічні особливості щелепи.

Ціна брекет – конструкцій залежить від матеріалів з яких вони виготовлені. Найдорожчі – прозорі з саморегулюючим ефектом. Бюджетний варіант – металеві самолігуючі. Середня вартість в сегменті у самолігуючі брекета з кераміки Magic Smiler.

Якщо хочете поставити брекет за доступною ціною звертайтеся в клініку Swiss-Dent. Тут ви зможете безкоштовно проконсультуватися з лікарем. Світті Дент знаходиться за адресою:

  • Лівий берег, Київ, вул. Бориспільська 4,
  • Правий берег, Київ, вул. Жилянська, 47,
  • Бровари: вул. Київська 245 (лісовий квартал)