Відгуки

Напишіть відгук про нас
1
2
3
4
5
Відправити
     
Відмінити

Відправити свій відгук

Стоматологічна клініка Swiss Dent
Average rating:  
 15 reviews
by Надежда Липко on Стоматологічна клініка Swiss Dent

Отличная клиника, великолепные доктора. к 11-летнему ребенку легко нашли подход. Пока ребенок в кресле, показывают все инструменты и объясняют для чего они.

Отличное сочетание цены и качества. Все очень вежливо, корректно. Не навязывают лишнего, все процедуры доводят до идеального результата.

Молодцы! Так держать!

by наталья сухолучная on Стоматологічна клініка Swiss Dent

Искала хорошую клинику где можно было бы сделать протезирование зубов в Киеве не дорого и качественно!выбрала Свисс-дент на Бориспольской 4!и не пожалела ни на минуку!все сделали качествеено и в срок!особенно хочу поблагодарить доктора Егунова Игоря Валерьевича!спасибо!ну конечно администрации клиники за приятные цены и человеческое отношение

by Иван Глебов on Стоматологічна клініка Swiss Dent

Посещаю эту клинику не первый раз и хочу поделиться со всеми хорошими впечатлениями и порекомендовать всем! Очень профессиональное обслуживание! Никаких обманов и подводных камней. Если зуб с проблемами, так и говорят , если без проблем то и трогать не будут! Не настаивают на лечении и не предлагают всё удалить и поставить импланты! И цены очень и очень доступные! Особенно большое спасибо моему доктору Игорю Валерьевичу!!!

by Наталья Терещенко on Стоматологічна клініка Swiss Dent

Добрый день! Очень хочу всем порекомендовать эту клинику, как одну из последних, где здоровье и последствия лечения стоят выше мгновенной выгоды. Особое спасибо врачу Анастасии. Она умничка и большой профессионал. Сделала мне и дочке виниры практически идеально.

by Александра on Стоматологічна клініка Swiss Dent

Приятно удивлена и очень довольна)) Не знаю почему, но среди бесчисленного количества стоматологов очень сложно найти соответствие качества и цены, про чуткое отношение к пациенту вообще молчу. Но к моей радости, как оказалось все же возможно! Я попала в золотые и добрые руки Егунова Игоря Валерьевича. Очень благодарна доктору за внимательное, кропотливое отношение к работе и безоговорочный профессионализм. Спасибо руководителю клиники за возможность доверить свое здоровье в надёжные руки, и лояльную ценовую политику.

by Елена on Стоматологічна клініка Swiss Dent

Ми лікуємося всією сім'єю вже три роки, в цій клініці, на лівому березі! випадково прочитала відгуки, серед яких є і негативні, вирішила написати! Якщо мова йде про відділенні на вул. Бориспільській, то ця найкраща клініка, в яких я лікувалася в Києві! І я знаю що говорю, мені 48років, я дещо бачила вже! Була в клініках і у Франції, і в Угорщині і в Канаді !!! Може є і недоліки, може і адміністратори не молоді дівчата, а странноватние жінки, може не багато понтів і наворотів, може, але найголовніше тут, що тебе не обманюють, що не розводять на гроші, і не роблять бізнес, а намагаються допомогти всіма способами і зробити і переробити те, що натворили в інших клініках! Мене звуть Олена, всім можу з чистою совістю і упевненістю порекомендувати лікуватися в Києві в клініці Свісс-дент! Мій телефон, 0504734050, можна зв'язатися зі мною, я розповім усе про цю клініку, кому треба!

by Сергей on Стоматологічна клініка Swiss Dent

Ставив імплант на бориспільській 4, болю не було, хоча дуже боявся! Хірург -Олександр, такий хірург-хірург! Але зробив все супер! і ціна дуже приємна в порівнянні з іншими клініками! рекомендую!

by Людмила on Стоматологічна клініка Swiss Dent

Вже давно всією компанією не змовляючись вибрали стоматологічну клініку "Swiss Dent" і ходимо на профілактику і перевірки тільки туди! Закохалися в цю установу швидко - лікарі тут компетентні і дбайливі. А головне - у них дуже чуйні, дбайливі руки і вони дуже уважні до проблем пацієнтів. Якщо ставлять пломбу - це на століття, вже точно! Та й ціни в Swiss Dent досить помірні.

by Елена on Стоматологічна клініка Swiss Dent

Лікарі стоматологи в клініці - фахівці хороші, але от дуже ще хотілося б, що б на Бориспільській адміністратор більш відповідально ставилася до своєї роботи.

by Ольга Власенко on Стоматологічна клініка Swiss Dent

Чудова клініка) Звернулась із сином- йому потрібно було видаляти молочні зубки. Нас записали до лікаря Максима Андрійовича. Хочу сказати, що він - Професіонал з великоі літери) Людина, яка знає свою справу і виконує відмінно! Хвилювалась за анестезію, за сам процес, адже видаляти довелось вперше. Виявилось, даремно хвилювалась) Лікар йде на діалог, все по ходу процесу показує і розповідає. За один раз видалили два зубчики, а син навіть не ойкнув жодного разу) А головне - із задоволенням пішов на наступний прийом. Тепер ми маємо улюбленого стоматолога))) Щира подяка Максиму Андрійовичу!

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»