Відгуки

Напишіть відгук про нас
1
2
3
4
5
Відправити
     
Відмінити

Відправити свій відгук

Стоматологічна клініка Swiss Dent
Average rating:  
 10 reviews
by Елена on Стоматологічна клініка Swiss Dent

Ми лікуємося всією сім'єю вже три роки, в цій клініці, на лівому березі! випадково прочитала відгуки, серед яких є і негативні, вирішила написати! Якщо мова йде про відділенні на вул. Бориспільській, то ця найкраща клініка, в яких я лікувалася в Києві! І я знаю що говорю, мені 48років, я дещо бачила вже! Була в клініках і у Франції, і в Угорщині і в Канаді !!! Може є і недоліки, може і адміністратори не молоді дівчата, а странноватние жінки, може не багато понтів і наворотів, може, але найголовніше тут, що тебе не обманюють, що не розводять на гроші, і не роблять бізнес, а намагаються допомогти всіма способами і зробити і переробити те, що натворили в інших клініках! Мене звуть Олена, всім можу з чистою совістю і упевненістю порекомендувати лікуватися в Києві в клініці Свісс-дент! Мій телефон, 0504734050, можна зв'язатися зі мною, я розповім усе про цю клініку, кому треба!

by Сергей on Стоматологічна клініка Swiss Dent

Ставив імплант на бориспільській 4, болю не було, хоча дуже боявся! Хірург -Олександр, такий хірург-хірург! Але зробив все супер! і ціна дуже приємна в порівнянні з іншими клініками! рекомендую!

by Людмила on Стоматологічна клініка Swiss Dent

Вже давно всією компанією не змовляючись вибрали стоматологічну клініку "Swiss Dent" і ходимо на профілактику і перевірки тільки туди! Закохалися в цю установу швидко - лікарі тут компетентні і дбайливі. А головне - у них дуже чуйні, дбайливі руки і вони дуже уважні до проблем пацієнтів. Якщо ставлять пломбу - це на століття, вже точно! Та й ціни в Swiss Dent досить помірні.

by Елена on Стоматологічна клініка Swiss Dent

Лікарі стоматологи в клініці - фахівці хороші, але от дуже ще хотілося б, що б на Бориспільській адміністратор більш відповідально ставилася до своєї роботи.

by Ольга Власенко on Стоматологічна клініка Swiss Dent

Чудова клініка) Звернулась із сином- йому потрібно було видаляти молочні зубки. Нас записали до лікаря Максима Андрійовича. Хочу сказати, що він - Професіонал з великоі літери) Людина, яка знає свою справу і виконує відмінно! Хвилювалась за анестезію, за сам процес, адже видаляти довелось вперше. Виявилось, даремно хвилювалась) Лікар йде на діалог, все по ходу процесу показує і розповідає. За один раз видалили два зубчики, а син навіть не ойкнув жодного разу) А головне - із задоволенням пішов на наступний прийом. Тепер ми маємо улюбленого стоматолога))) Щира подяка Максиму Андрійовичу!

by Александр on Стоматологічна клініка Swiss Dent

Я потрапив в цю клініку випадково, знайшовши акцію по імплантації зубів в інтернеті! Спочатку не повірив ціною, думав що розлучення і напевно багато прихованих і доданих платежів! Але подзвонив таки і прийшов! Консультацію запропонували не в дуже зручний час для мене! Інше все пройшло все дуже класно! поставив два імпланта! тепер чекаю час протезування! спасибі хірурга !!!!

by Вова on Стоматологічна клініка Swiss Dent

Упав на тренування, і від удару передній зуб пішов в сторону. Прибіг в найближчу стоматологію на бориспільській, взяли без черги в терміновому порядку. Швидко повернули все на місце. Не знаю, що там мені робили, але зуб коштує як вкопанний.Большое спасибі за оперативність і професіоналізм!

by Юля Перевалова студентка on Стоматологічна клініка Swiss Dent

Дуже розболівся зуб, а у мене алергія на знеболювальні і з дитинства боюся стоматологів ((. Подруга насильно затягла до стоматолога в свісс дент. Там дуже акуратно підлікували зуб і без уколу! Такої лікар приємний, що я і боятися перестала !!)))

by Максим Викторович предприниматель on Стоматологічна клініка Swiss Dent

У мене намітилося раптове побачення, а я курю і давно не відбілювати. Ну я напередодні Свіданка і забіг в «Свіссдент». Дівчата такі розумниці, оперативно зробили і відбілювання і чистку, і на побачення надихнули! тепер буду робити вибілювати зуби тільки в цій стоматології

by Татьяна менеджер on Стоматологічна клініка Swiss Dent

Єдина стоматологічна клініка, яка працювала в вих. день, коли у мене розболівся зуб. Брала лікар Анастасія Вікторівна. я уклав боюся страшно, а вона зробила анестезію так легко, що я навіть не помітила !!! пломба коштує, зуб не болить. Я задоволена!