Імплантація зубів

 

Ми встановлюємо

Імпланти Alfa-Bio (Ізраїль, преміум сегмент)
9 990 грн., замість 15 000 грн.
Все включено (операція, імплант, протезування – Металокераміка)
Імпланти INNO(Південна Корея)
10 550 грн.
Імпланти Mega Gin(Південна Корея)
14 900 грн., під ключ
Імпланти Simpl Swiss (Швейцарія)
14 500 грн. , все включено
Імпланты Straumann (Швейцарія)
Ціна по домовленності

 

Імплантація – це заміна відсутнього зуба титанової конструкцією. Коли природний орган врятувати не вдається, дана процедура дозволяє повністю відновити його функції і запобігти ускладненням. Своєчасний похід до стоматолога допомагає уникнути таких проблем:

  • Порушення травлення з – за поганого пережовування їжі.
  • Стоншування кісткової тканини і зміщення зубного ряду.
  • Руйнування ясен і сусідніх зубів з – за відсутності точки опори.
  • Поява дефект мови.
  • Зміна рис обличчя.
  • Естетична непривабливість.

Повна імплантація зубів в Києві: найкращі ціни і методики

Чим довше ви будете ходити без зубів, тим сильніше ці проблеми будуть проявлятися. А пацієнтам з сильними ускладненнями цю операцію провести неможливо. Стоматологи swiss-dent підберуть і інший метод корекції, але він буде дорожче, так що краще не відкладати похід до фахівця.

Підготовчі етапи імплантації: діагностика зубів

Відновлення зубного ряду починається з огляду щелепи. Вона повинна бути здоровою і без пошкоджень, інакше період загоєння затягнеться. Карієс сусідніх зубів перед проведенням операції усувається, щоб запобігти поширенню інфекції. Все, що потрібно домогтися на етапі підготовки – стерильність ротової порожнини.

Для оцінки стану кісткової тканини робиться знімок верхньої та нижньої щелепи. На основі отриманих даних підбирається система, яка буде імплантуватися пацієнтові. На цьому етапі враховується індивідуальна непереносимість, проводяться аналізи щоб уникнути алергічних реакцій.

При сильній деформації кісткової тканини її нарощують штучно. Забір донорської кістки береться з ротової порожнини самого пацієнта або іншої людини. Вживлюваний матеріал може також мати штучне або тваринне походження: проводиться на основі фосфату кальцію, свинячих або бичачих кісток.

Підготовчі процедури в клініці swiss-dent входять у вартість імплантації. Ми підбираємо оптимальний варіант корекції, щоб гарну посмішку міг дозволити собі кожен.

Операція імплантації зуба: установка конструкції

Повністю відновити функцію природного зуба дозволяє вживлення його штучних частин. Роль кореня виконує титановий імплантат, зроблений у формі шурупа. Він угвинчується в щелепних кісток і служить опорою для верхньої частини протеза. Процедура проводиться під місцевою анестезією, після чого настає етап очікування.

Процес приживлення імплантату займає від 3 до 6 місяців. Після повного відновлення ясна пацієнт повертається до лікаря для встановлення абатмента. Це виріб у вигляді гвинта з різьбленням вкручується в штучний корінь і формує ложе для коронки. По завершенню процедури необхідно почекати 15 днів.

На останньому етапі проводиться установка видимої частини штучного зуба – коронки. Матеріал її виготовлення пацієнт вибирає сам. Дорогі системи виробляють з оксиду цирконію. Цей матеріал гіпоалергенний, швидше приживається, а його светопроводимость ідентична природного. Є й інший варіант – МЕТАЛОКЕРАМІКА. Це менш практичний спосіб відновлення посмішки, але бюджетний.

Імплантація за 1 день: як це робиться

Рівень розвитку стоматології дозволяють провести установку штучного зуба за 1 день. Цю операцію називають одне етапної імплантацією і виконується вона відразу після видалення природного зуба. Від класичного методу відрізняється тим, що не треба чекати приживлення штифта.

Одне етапна імплантація передбачає установку звичайного штифта. Тільки на відміну від класичного методу, коронка насаджується на нього вже через 3 дні після імплантації. Щоб уникнути зайвого навантаження на імплантат, стоматологи роблять коронку трохи нижче інших.

Дана процедура проводиться тільки при відсутності одного зуба. Процес імплантації може проводиться з можливістю установки 4 або 6 штифтів. Перший варіант показаний при доброму стані тканин і якщо ясна здорові. Другий – дозволяє відновити посмішку при остеохондрозі і інших захворюваннях кісток.

Вартість даної процедури перевищує класичну. Але якщо ви хочете заощадити час, це оптимальний варіант. Щоб процес відновлення посмішки пройшов без ускладнень вибирайте перевірену клініку. Swiss-dent має всі необхідні сертифікати для проведення процедур.

Краща клініка по імплантації в Києві: як нас знайти

Swiss-dent надає широкий спектр послуг, починаючи від комп’ютерної діагностики і ортопедії, закінчуючи терапевтичної стоматологією і хірургією. Це означає, що до відновлення зубів вас зможуть підготувати в найскладніших випадках.

Установка коронки буде проводиться тільки після успішного завершення інших маніпуляцій. Ми зробили їх доступними за ціною, щоб кожен пацієнт міг мати можливість відновити здоров’я ротової порожнини.

Ви зможете отримати голлівудську посмішку навіть при складних захворюваннях кісток. Ми підберемо оптимальну методику, яка влаштує вас за ціною, часу проведення та якості.

У нас працюють лікарі, які постійно розвиваються переймаючи зарубіжний досвід. Це дипломовані фахівці, експерти в області імплантології. Зверніться до нас, коли інші доктора розводять руками.
У місті Київ ми знаходимося за адресою:

  • Лівий берег: вул. Бориспільська 4
  • Правий берег: вул. Жилянська, 47