Чистка Air Flow

Щоденна гігієна ротової порожнини позбавляє від нальоту на зубах лише частково. Залишки їжі, до яких щіткою добратися не вдалося, перетворюються на зубний камінь. На ураженому каменем зубі розмножуються бактерії, що поступово руйнують емаль. Так з’являється карієс, плачевні наслідки якого всім відомі.

Уникнути неприємних наслідків допомагає чистка зубів за технологією air flow. За допомогою іригатора на забруднене зуб пацієнта направляється потік повітря і води зі спеціальним абразивним засобом. Даний засіб м’яко впливає на емаль, а завдяки потоку повітря потрапляє в усі проміжки зубного ряду. Камінь розчиняється за лічені хвилини і змивається потоком води.

Професійний підхід до гігієни ротової порожнини перемагає 100% зубного нальоту. Процедура займає від 15 до 30 хвилин, в залежності від області поразки. Ефект тримається протягом 1 – 1,5 року, але тут все індивідуально. Якщо не нехтувати щоденної гігієною, відмовитися від солодкої їжі і шкідливих звичок результат збережеться довше.

Переваги Air Flow: думка експерта Swiss-Dent

За спостереженнями стоматологів Swiss-Dent, професійний метод чистки допомагає попередити 95% хвороб зуба і ясен. Це пародонтоз, пародонтит, гінгівіт, – захворювання, головною причиною яких є несвоєчасне усунення нальоту. Це позбавлення пацієнта від неприємного запаху з рота, викликаного швидким розвитком бактерій.

В Swiss-Dent також попереджають, що утворення зубного каменю схильні не тільки люди зі шкідливими звичками. Камінь може з’явиться у пацієнта від антибіотиків і неправильного прикусу, неякісної щітки або жування на одну сторону. Він може бути ознакою проблем з метаболізмом, а також наслідком неправильної установки протеза.

Професійний метод чистки стає необхідним і з естетичних міркувань. Коли потемніла емаль, з’явилися нерівності на зубі або посмішка виглядає недостатньо красиво з – за потемніння в міжзубних проміжках врятуватися можна тільки air flow. А якщо ви ще носите вініри або брекети дана технологія дозволить продовжити термін служби конструкцій.

Особливості чищення air flow в Києві

У клініці Світті Дент технологію зубної чищення реалізують наступним чином:

  • Губи і слизова пацієнта воложаться гелем. Це допомагає уникнути пересушування.
  • Прикореневі канали зуба обробляються, після чого приступають безпосередньо до процедури.
  • Підготовлений апарат для чистки розміщується на відстані 5 мм від проблемних ділянок зуба і включається.
  • Зняття каменю виконується під кутом 30 – 60 гр. круговими рухами. Від сильного натиску у людей з чутливою емаллю можуть виникнути неприємні відчуття. Щоб цьому запобігти зубна емаль попередньо ремінералізує. </ Li>

Реминерализация за рахунок насичення емалі мінералами зміцнює зуб і робить його менш чутливим до агресивних факторів. Така методика також дозволяє попередити хиткість зубів. Де можна провести якісну чистку?

Краща стоматологічна клініка в Києві: де знайти

Swiss-Dent надає стоматологічні послуги на лівому і правому березі Києва, а також в місті Бровари. Звернувшись сюди ви зможете не тільки очистити зубний ряд від каменю, але і провести лікування хворих зубів. Ми також проводимо реставрацію зубних тканин, встановлюємо протези, коронки і вініри.

Щоб підтримувати здоров’я емалі звертайтеся до стоматолога раз на півроку для профілактики. Консультація безкоштовна, а діагностика проводиться на інноваційних апаратах, привезених з Німеччини та Швейцарії. Результати перевірок не змусять сумніватися в поставленому діагнозі.

При найменших підозрах на порушення зубного здоров’я або утворення нальоту записуйтеся на прийом в будь-який зручний час. Наші фахівці беруться за найскладніші стоматологічні випадки т. К. Крім власного досвіду і знань можуть заручиться підтримкою колег з кращих стоматологий Європи.

Знайдіть свого стоматолога серед нашої команди фахівців. Виберете того, кому зможете повністю довірити свою посмішку і результати не змусять себе чекати.