Видалення зубів

Для більшості людей стоматологічна хірургія обмежується видаленням зуба, однак, спектр послуг цього відгалуження набагато ширше, ніж здається.

Хірургія (видалення та імплантація зубів)Вартість
Видалення зубів
Видалення однокореневого зубавід 500 грн
Видалення двухкорневого зубавід 600 грн
Видалення трьохкореневого зубавід 700 грн
Видалення молочного зуба500 грн
Ускладнений видалення (складне)від 900 грн
Атипове видалення восьмого зуба (зуба мудрості)від 1200 грн
Резекція верхівки кореня1800 грн

Стоматологічна хірургія: які операції включає

У більшості людей стоматологічна хірургія помилково асоціюється лише з видаленням зубів. В реальності ж видалення нежиттєздатного зуба – лише одна з операцій, здійснюваних хірургом-стоматологом. Говорячи про хірургію зуба, можна відзначити кілька напрямків, у яких здійснюється радикальне лікування зубів:

  • підсадка кісткової тканини;
  • імплантація зубів;
  • протезування зубів;
  • усунення проблем із слинними залозами;
  • лікування пародонтиту;
  • видалення зубів (у тому числі, мудрості).

Як бачимо, останній вид стоматологічного оперативного втручання стоїть далеко не на першому місці в переліку операцій, здійснюваних в стоматологічній хірургії. Важливо розуміти, що видалення зуба – крайня міра, до якої справжній фахівець вдасться лише в тому випадку, коли зуб вже неможливо реконструювати, протезувати або вилікувати. Тоді хірург-стоматолог здійснить необхідну процедуру максимально швидко, безболісно і грамотно.

В наших клініках використовуються виключно високоякісні анестезуючі препарати, адже і від них також залежить значною мірою результат операції по видаленню зуба: неякісний препарат може призвести до серйозних ускладнень після проведення процедури.

Зубна хірургія хоч і передбачає найчастіше невелика оперативне втручання, але досить значиме для людського організму. Тому мало підібрати лише якісну анестезію: слід також грамотно здійснити операцію і врахувати особливості здоров’я пацієнта: наші хірурги-стоматологи враховують всі нюанси перед початком будь-якої операції.

Поряд з традиційними способами лікування зубних проблем існують і прогресивні, щадні, ті, які спрямовані, в першу чергу, на надання допомоги пацієнтам у тих випадках, коли стандартне лікування виявилося безрезультатним.

Фахівці стоматологічної клініки Swiss Dent охоче беруться за випадки будь-якої складності завдяки наявності значного досвіду в стоматологічній хірургії. Ми також раді запропонувати свої послуги по ряду різних хірургічних операцій, пов’язаних з косметичними маніпуляціями на десні: усунення рецесій, видалення коронкової частини зуба і ін.

Про операції видалення та імплантації зубів

Під час здійснення огляду вашої ротової порожнини хірург-стоматолог, в першу чергу, запропонує розглянути всілякі щадні варіанти лікування пошкоджених або хворих зубів. На жаль, існують такі випадки, коли може допомогти виключно видалення нежиттєздатних елементів.

Важливо знати про те, що видалення навіть одного зуба в подальшому може завдати дуже багато непотрібних турбот, адже звільнилося після видалення зуба простір з часом почне заповнюватися зміщується сусідніми зубами, а то і зовсім виникнуть проблеми з жуванням. Тому після здійснення операції з видалення зуба бажано здійснювати його протезування.

Завдяки тому, що сучасна хірургія в стоматології досягла якісно нового рівня, фахівці впевнено говорять про розвиток нового напрямку в стоматологічній хірургії: зубосохранения. Суть таких операцій полягає в тому, що при частковому ураженні зуба видаляється лише пошкоджена його частина, інша ж залишається життєздатною.

Подібні стоматологічні маніпуляції може здійснити лише сертифікований професіонал найвищого класу, до послуг якого ви можете вдатися, звернувшись в будь-яку з стоматологічних клінік мережі Swiss Dent. Ми з радістю надамо вам строкову стоматологічну допомогу!

У нашій стоматології на Бориспільській доступна імплантація зубів. Ціна ж на таку послугу цілком прийнятна для більшості клієнтів, адже найчастіше імплантація зубів в Києві коштує занадто дорого.