Мостовідний протез

Мостовідний протез прийнято встановлювати, коли відсутня не один зуб, а відразу декілька. Унікальна технологія, при якій ряд штучних зубчиків чіпляється за природні за типом моста набула широкого поширення ще в позаминулому столітті. Тільки тоді це була травматична процедура.

Щоб встановити сучасний мостовидний протез не обов’язково обточувати здорові зубні тканини як раніше. Досить зробити мікроканали в двох здорових зубах і протягнути в них гачки. Ці гачки і будуть утримувати міст на яснах, забезпечуючи його щільне прилягання.

Такий вид мостовидной конструкції не тільки зберігає “життя” сусіднім зубам, але і добре виконує жувальну функцію. Гачки витримують навантаження, в рази перевищує ту, що закладена природою. Для абсолютного здоров’я ротової порожнини залишається тільки вибрати підходящий матеріал протеза.

А матеріалів може бути кілька:

  • Метал – використовується вкрай рідко і в основному на молярах.
  • Металопластмаса – досить тендітна, але найдоступніша за вартістю.
  • Металокераміка – найбільш оптимальна в співвідношенні ціни і якості. При правильному догляді служить від 10 років.

Також є пластмасова мостовидной установка, яку використовують в якості тимчасової конструкції. Її ставлять для того, щоб пацієнт міг звикнути до чужорідного тіла в організмі. Установка виконується на термін не більше півроку.

Етапи установки мостовидного протеза в Swiss Dent

В одній з кращих клінік Києва лікарі можуть встановити мостовідний протез різними способами. Все залежить від ступеня ураження м’яких тканин ротової порожнини, стану щелепи, а також обраного варіанту протезування. Препарування зубів може знадобиться, якщо в ротовій порожнині є не зовсім здорові, але збереглися зубки.

На даний момент існує чотири способи встановити мостовідний протез:

  • Традиційний. Використовується, коли між відсутніми зубами є два міцних природних зуба. Їх обточують, встановлюють мостовидні конструкцію що складається з двох коронок і декоративного елемента, що заміщує втрачений зуб.
  • Консольний. Заміщає відсутній зубок, а кріпиться на два сусідніх, обточених. Конструкція дуже міцна так як встановлюється на два природних зуба, що стоять поруч один з одним. Ідеально підходить для відновлення крайнього маляра.
  • Меріленд. Спосіб установки моста, який не потребує обточування здорової кістки. Конструкція унікальна тим, що має два кріпильних елемента з боків. Підходить для відновлення одного зуба в ряду.
  • Мостовідний протез на імплантат. Найнадійніший і складний спосіб протезування. Складність полягає в тому, що установка надаватися нема на обточені зуби, а на вживлені в ясна металеві коріння – імпланти. І вони повинні прижитися. При відсутності безлічі зубів варіант ідеальний.

Лікарі клініки Swiss Dent завжди вибирають найбільш щадний варіант протезування. Тут не обточують зубні тканини просто для того, щоб спростити завдання. Головна мета – зберегти природні зубки пацієнта здоровими, а відсутні відновити без шкоди для них.

Як і де краще поставити міст за відсутності зубів

Мостовідний елемент в клініці Swiss Dent можна поставити тільки після консультації з лікарем. Він досліджує стан щелепи і зубного ряду, розробить індивідуальну програму підготовки до протезування і тільки потім приступить до виготовлення і імплантації штучних зубів.

Процедура, в залежності від стану пацієнта, може зайняти від тижня до місяця. Період адаптації до нової усмішці мінімальний – від декількох годин до декількох днів. Це є одним з головних переваг даного варіанту протезування зуба, але далеко не єдиним.

Вартість процедури вельми доступна, але залежить від занедбаності випадку. Самий ощадливий варіант відновлення посмішки завжди самий бюджетний. Якщо ви відчуваєте, що ваші зубки вже далекі від ідеалу не бійтеся звертатися до нас. Ми підберемо оптимальний за вартістю варіант протезування.

Відновити одну зубну кістку куди простіше, ніж відразу кілька, та й сам міст заміщає єдиний зубок буде міцніше. Саме тому консультація з зубним фахівцем є обов’язковою. Наші стоматологи мають у своєму розпорядженні сучасним обладнанням для діагностики. Вони вчасно виявляють хвороби ротової порожнини, щоб відстрочити необхідність будь-якого протезування так як це – крайній захід. Звертайтеся до нас за адресою.

  • Лівий берег, Київ, вул. Бориспільська 4,
  • Правий берег, Київ, вул. Жилянська, 47,
  • Бровари: вул. Київська 245 (лісовий квартал)