Корекція зубного ряду

Стоматологічна клініка Swiss-dent пропонує Вам професійні послуги корекції зубного ряду в трьох відділеннях!

Ортодонтія (виправлення прикусу)Вартість
Металеві, керамічні, сапфірові брекети виробництва США і Південної Кореї

Необхідність процедури корекції зубного ряду

Викривлені зуби часто призводять до того, що людина починає відчувати сильний дискомфорт, невпевненість у собі тощо, адже від красивою сяючої посмішки часто залежить враження інших людей про вас. На жаль, як показує статистика, більше 3/4 всього населення планети стикається з подібною проблемою. Вирішити її максимально швидко, комфортно, ефективно і покликана ортодонтія.

Цей розділ стоматології одержав стрімкий розвиток відносно давно. Він поглиблено вивчає будь-які проблеми, пов’язані з порушеннями щелепного апарату людини. Ортодонтія зачіпає всі питання, пов’язані з причинами та особливостями розвитку тих чи інших зубо-щелепних дефектів і вирішує максимально ефективними і щадними для пацієнта методами.

Важливо не плутати ортодонта з фахівцем в області ортопедичної стоматології. Так, перший (на відміну від останнього) не здатний позбавити вас від дефектів і порушень зубного ряду, викликаних механічною травмою.

Так що ж таке ортодонтія? Говорячи доступними словами, це лікування, спрямоване, в першу чергу, на вирівнювання або переміщення зубів з метою не тільки більш естетичного зовнішнього вигляду зубного ряду, але і поліпшення функціональності щелепи пацієнта.

Для чого потрібна ортодонтія?

В першу чергу, для запобігання можливих проблем з щелепним апаратом, оскільки корекція зубного ряду дозволить максимально рівномірно розподілити тиск на зуби в процесі пережовування їжі, підтримає нормальний стан щелепних суглобів і ясен в цілому.

Явні ознаки того, що вам потрібна допомога ортодонта:

  • ви маєте неправильний прикус або ваші зуби знаходяться в неправильному положенні;
  • вас абсолютно не задовольняє зовнішній вигляд вашої посмішки;
  • при стискивании зубів у вас з’являються неприємні відчуття, в тому числі, виникає головний біль.

Особливості процесу лікування

Фахівці стоматологічних клінік Swiss Dent здійснюють практику корекції зубного ряду в декількох напрямках:

  • Діагностика дітей і підлітків. Наші стоматологи-ортодонти здійснюють діагностику маленьких дітей і підлітків на предмет виявлення вроджених зубо-щелепних дефектів.
  • Лікування дітей і підлітків. При виявленні будь-яких дефектів з зубами фахівець вирішує подібні проблеми максимально ефективно: усуває нерівності зубів або здійснює корекцію зубного ряду, усуває неправильний прикус і пр.
  • Доросла ортодонтія. При корекції зубного ряду у дорослих фахівці клініки Swiss Dent застосовують кращі матеріали: невидимі, керамічні та навіть сапфірові. Таким чином, ніхто з оточуючих навіть не помітить наявності на ваших зубах брекетів, а ті, у свою чергу, не залишать неприємних слідів.
  • Спеціалізоване лікування пацієнтів, які мають вроджені зубощелепні дефекти. В цьому випадку наші фахівці здійснюють ортодонтальное лікування, яке підготує зуби і щелепні кістки до подальшої роботи стоматолога-ортопеда.
  • Корекція положення окремих зубів і зубних дуг. Після усунення неправильного прикусу ви зможете закріпити результат і зробити ваші зубки неймовірно красивими.
  • Формування нормального прикусу. Наші ортодонти приділяють особливу увагу цій проблемі, в тому числі, у дітей і підлітків, оскільки подібна аномалія може привести до куди більш страшних наслідків тижня просто негарна посмішка. Розвиток хвороб ясен, щелепних тканин і навіть кісток – ось що може чекати того, хто довго роздумує над тим, чи варто виправляти свій прикус чи ні.

Ви не впевнені, чи варто вирішувати проблеми з кривими зубами? Не баріться: сміливо звертайтеся в будь-яку з стоматологічних клінік Swiss DEnt. Наші фахівці чекають вас!