Стоматологічна клініка SWISS-DENT
Записатися на прийом
Хірургія (видалення, імплантація)
Протезування
Записатися на прийом
previous arrow
next arrow
Slider
Наші філії
Стоматологія Swiss Dent лівий берег Київ
+38 (098) 220-05-05 +38 (063) 681-12-61
Стоматологія Swiss Dent в центрі Києва
+38 (098) 220-05-05 +38 (063) 220-05-05
Стоматологія Swiss Dent в Броварах
+38 (098) 220 05 05 +38 (063) 010-15-15

Стоматологічна клініка «Swiss Dent»

Сфера стоматологічних послуг – одна з найбільш активно розвиваються областей медичної діяльності. Якщо раніше основним приводом звернення до стоматолога була зубна біль, то тепер стоматологія вирішує і інші проблеми, в тому числі естетичні.

Мережа клінік стоматології «Swiss Dent» розташовані в Києві на лівому березі і правому березі, а також в Броварах. Назва перекладається з англійської – «швейцарські зуби», ніж позначений високий рівень професіоналізму колективу лікарів, який можна порівняти зі швейцарською якістю.

Стоматологічна клініка «Swiss Dent» в Києві застосовує у своїй роботі передові Європейські технології з лікування, протезування та естетичної реставрації зубів.

Пацієнтам надається широкий спектр стоматологічних послуг:

Комп’ютерна діагностика патологій зубощелепної системи

При візуальному огляді стоматолог не завжди може визначити причину хвороб ротової порожнини. У клініці для раннього виявлення патологій застосовують комп’ютерну відео діагностику ротової порожнини. Це особливо важливо при вроджених дефектах будови зубощелепної системи і при протезуванні методом імплантації.

Терапевтична стоматологія

 • Лікування всіх видів карієсу з використанням пломбувального матеріалу виробництва Швейцарії та Японії
 • Лікування кореневих каналів при запущеному карієсі і ураженні пульповой камери зуба
 • Чистка ультразвуком – це зняття зубного нальоту з використанням технології Air-Flow. Ідеально очищає емалеве покриття від усіх поверхневих пигментаций
 • Професійне відбілювання виконується без неприємних відчуттів і дозволяє зробити посмішку білосніжною

Стоматологічна хірургія

Хірурги відділення стоматології виробляють не тільки видалення зубів, що не підлягають лікуванню і відновленню, а й виконують такі оперативні втручання:

 • Ліфтинг (підсадка) кісткової тканини;
 • Імплантація;
 • Ліквідація дефекту м’яких тканин при рецесії ясен;
 • Лікування пародонтиту;
 • Видалення молочних і постійних зубів.

Стоматологічна ортопедія

Перед будь-яким видом протезування пацієнт проходить комплексне обстеження і лікування. У клініці «Swiss Dent» – виконується кілька видів ортопедичного лікування:

 • Знімне протезування застосовується при відсутності опорних зубів або при адентії, коли немає можливості виконати протезування за допомогою імплантів;
 • Незнімне протезування – це виготовлення спеціальних конструкцій, які фіксуються в порожнині рота, наприклад металокерамічні коронки;
 • Протезування на імплантатах – метод складається з двох етапів: вживлення в щелепних кісток імпланта (імітація штучного кореня), потім установка на нього незнімного протеза.

Значна частина послуг клініки стоматології спрямована на лікування та профілактику захворювань зубів (дотримання гігієни ротової порожнини), відновлення естетичної привабливості зубних рядів.

Естетична реставрація

Далеко не всім природа подарувала білосніжні бездоганні за формою зуби. Відколи, мікротріщини, а також інші дефекти емалі, збільшена відстань між зубними одиницями, сильне руйнування коронки зуба каріозного процесом – все це можна відновити за допомогою естетичної реставрації.

Відділення ортодонтії в «Swiss Dent» в Києві, займається діагностикою, лікуванням неправильного прикусу, корекцією окремих зубів і зубного ряду в цілому не тільки у дітей, підлітків, а й у дорослих. Невидимі конструкції з прозорих кап, брекетів знижують рівень дискомфорту для пацієнта під час проходження курсу лікування.

Лікарі клініки – високопрофесійні фахівці різних напрямків в стоматології: хірурги, терапевти, ортопеди, ортодонти, імплантології. Лікарям присвоєні вищі кваліфікаційні категорії, деякі захистили дисертації на звання кандидата медичних наук, члени Асоціації стоматологів України.

Велика увага в клініці приділяється ціновій політиці – підтримці вартості послуг, що надаються на рівні, доступному для пацієнтів.

Стоматологія «Swiss Dent» має сімейну спрямованість, так як надає спеціалізовану допомогу дорослим, дітям.

Записатися на консультацію в стом клініку «Swiss Dent» можна на лівому березі, правому березі Києва і в Броварах за телефонами: +38 (098) 220-05-05; +38 (063) 681-12-61.

4
3
2
1