Імплантація зубів за 1 день

Класичну зубну імплантацію прагнуть вдосконалити з першого дня її появи. Постійно знаходять матеріали, які приживаються краще і швидше за попередні, доводять естетичні показники протезів до досконалості. Нарешті добралися і до часу, витраченого на операцію.
Якщо традиційна імплантація займала 6 – 18 місяців, то прискорена технологія дозволила отримати аналогічні результати менше, ніж за тиждень. Кількість необхідних відвідувань дантиста скоротилося до 4 разів, замість звичних 20 – 25. І все це за умови абсолютної безболісності.

Імплантація зубів за один день: що це, вартість і етапи

Нова технологія отримала назву одномоментна імплантація. Її відмінність полягає в тому, що пацієнт проходить весь спектр підготовчих етапів відразу, а вже після першого відвідування стоматолога виходить з кабінету з новим зубом або зубами. Успішно застосовують дану методику в київській стоматології Swiss-dent.

Одномоментная імплантація зубів в Києві: етапи проведення та особливості

Швидка імплантація в клініці Swiss-dent не поступається в результативності класичної. Після процедури стоматологи констатують повне приживлення імплантатів у 97% пацієнтів. Решті 3% доводиться підбирати іншу методику, але навіть цей процес проходить швидше, за рахунок грамотної побудови роботи.

Проводять одномоментну імплантацію поетапно:

 • Діагностика – на цьому етапі роблять оследованіе ротовій порожнині пацієнта. Для виявлення прихованих хвороб зуба робиться рентген. Щоб виключити протипоказання досліджується стан ясен і кісткової тканини на комп’ютері. Оптимальну методику підбирають на консиліумі лікар – імплантолог і ортопед.
 • Підготовка – після визначення методики пацієнт приходить до лікаря знову. Згідно з планом виконуються всі підготовчі маніпуляції: видаляються уражені зуби і коріння, робляться зліпки щелеп, створюється модель протеза на комп’ютері.
 • Імплантація – процедура виконується під місцевою анестезією. Металевий стрижень імплантується в кісткову тканину під кутом, прорахованих заздалегідь. При відсутності декількох зубів до ряду використовують метод All-on-4, вживляючи стрижень прямо в кістку. Після імплантації штифта пацієнтові показано встановити тимчасовий зуб.

Так як повноцінну посмішку людина отримує після першого відвідування фахівця, дану методику прозвали імплантація за один день. Насправді ж перший протез ставлять на 3 – 4 день після імплантації штифтів, а за цей час ясна під тимчасовим зубом затягується і можна простежити за реакцією організму на імплантати.
Успіх протезування залежить від механічної стабільності імплантату, так званого «торк». У клініці Swiss-dent є все необхідне обладнання для перевірки рухливості протеза, що дозволяє встановити його правильно за один день і уникнути небажаних наслідків.
Перша конструкція ставиться для закріплення результатів процедури. Давати навантаження на штучні зуби можна з перших днів, але дозовано і не в повній мірі. Постійну конструкцію можна встановити через 6-12 місяців після імплантації штифтів. У цей період вони повністю зростаються з кісткою, тому здатні витримати важкі протези.

Імплантація зубів за один день: протипоказання і альтернативи

Швидка імплантація – ідеальне рішення для тих, у кого є недолік кісткової тканини. Але незважаючи на всі плюси така експрес процедура підходить не всім. Швидко встановити протез без наслідків можна тільки при відмінне здоров’я пацієнта.

Виконувати операцію стоматологи не можуть при:

 • Хворобах крові
 • Ендокринних порушеннях
 • Наявності злоякісних пухлин
 • Бактеріальних захворюваннях ротової порожнини
 • туберкульозі
 • СНІД, ВІЛ – інфекції
 • Вагітність, годування
 • остеопорозу
 • Аутоімунних захворюваннях
 • загострення хронічних хвороб

Але навіть при вищевказаних хворобах хвилюватися нема про що. Лікарі Swiss-dent підберуть метод протезування, який буде найменш ризикованим в вашому випадку. Звичайно, доведеться витратити більше часу на процедуру, зате красиві зуби зможе отримати кожен.
Пацієнтам-алергікам може призначатися спеціальна медикаментозна терапія. Вона зведе ризик відторгнення до мінімуму. В крайньому випадку, добереться знімний протез, який ідеально підійде під вашу щелепу і не буде викликати незручностей в процесі носіння нового зуба.

Швидка імплантація зуба в Києві: адреси, ціни </ h3>
Стоматологія Swiss-dent проводить експрес протезування на новітньому обладнанні з Німеччини та Швейцарії. Кожна маніпуляція лікаря контролюється комп’ютером, що дозволяє гарантувати точність і якість роботи. Вартість послуг залежить від складності випадку, але ми завжди прагнемо зробити ціну доступною.

Знайти нас можна за адресою:

 • вул. Жилянська, 47
 • вул. Бориспільська, 4
 • Бровари: вул. Київська 245