Як боротися з жовтими зубами?

Жовті зуби: виліковне чи вирок?

У сучасному світі краса позначає естетичність і вишуканість. Йтиметься про посмішку. Білосніжну, блискучу, сліпучу, яскраву, привабливу, а найголовніше здорову. Порівнювати можна багато, але не у всіх людей від природи гарні білосніжні зуби. Причиною тому є, в першу чергу, наша генетика. Якщо у батьків зуби з жовтизною, то нема чого дивуватися. Зуби, які мають жовтий відтінок, в більшості випадків (якщо це передалося по-спадщину), є дуже міцними. Але справа не тільки в генетиці, є ще безліч різних факторів, що впливають, на стан наших зубів.

Що впливає на жовтий відтінок зубів?

Наступним фактором є наш спосіб життя. Те де ми живемо, чим дихаємо і що їмо. Екологія другий основний фактор, який масштабно впливає на наше самопочуття. Шкідливі продукти, вода, в якій міститься велика доза фтору, кока кола і надлишок кави, а також куріння.

Як боротися з жовтими зубами і за допомогою чого досягти бажаного результату? Народні методи або ж лікарське втручання.

На цьому етапі думки розходяться. Деякі люди вперто борються з жовтизною за допомогою «бабусиних порад». Лимонна кислота або сіль, сода або інші методи. Але це насправді це приносить тільки шкоду нашим зубам. Наша емаль дуже тоненька і ніжна. Чистити такими засобами зуби – це усвідомлено наноситься шкода. Емаль стирається, зуби стають чутливими.

А що стосується походу до стоматолога, відбілювання або чистка. То не кожен може собі таке дозволити. Процедура практично безболісна і не завдає стільки шкоди як домашні спроби поліпшити колір зубів. Але надлишок і занадто часті такі процедури, можуть зіпсувати зуби до невпізнання.

Що стосується відбілювання зубів, то можете звернутися в одне з відділень нашої клініки.

Як позбутися від жовтих зубів?

Так само можна, щоб побороти жовтизну зубів, користуватися отбеливающей пастою, але результат змушує себе чекати і не всіх задовольняє. Тому що паста може тільки надати натуральний колір зубів. І чекати чудес «як в рекламі» не варто.

Наступний засіб, смужки для відбілювання зубів. Вони насправді допомагають, але і вартість теж не всім дозволена. А користуватися потрібно тривалий час, щоб результат був відімим.Но так як кожна людина індивідуальна, обов’язково потрібна консультація дантиста.

Але наш світ настільки змінився, що основна маса людей, в гонитві за модою і трендами, забувають, де грань реальності і фантастики. А отримати бажане не так просто як здається.

Так що для того щоб не шукати потім вихід там, де його немає. Потрібно завжди стежити за своїм здоров’ям. Правильно харчуватися, є тільки здорову їжу, не пити напої які шкодять зубам (такі як кава, вино, зелений і чорний чай і т.д) і не зловживати курінням, а краще взагалі не куріть.Не є занадто багато солодкого самим, і берегти зубки своїх дітей. У діток, які зловживають солодощами, як правило, зуби жовті і дуже швидко псуються. І вже з самого дитинства потрібно постійно звертатися до стоматолога.

Також необхідно чистити зуби як мінімум двічі на добу. Після їжі користуватися ополаскивателями або жувати жуйку, але не більше 5 хвилин. Якщо наліт закаменеет, потім просте ополіскування вже не допоможе. І відвідування дантиста вже не уникнути.

Лікарські препарати теж дуже сильно впливають на колір зубів. Тому не менш важливо не займатися самолікуванням, адже воно приносить шкоду не тільки зубам, а всьому організму. Одна неправильно випита таблетка, може привести до непоправних наслідків.

Що стосується здоров’я, потрібно завжди радитися з фахівцем. Тоді боротьба з жовтими зубами, буде плідною, і результат збережеться на довгий час. Зберігайте свою молодість, красу і будьте здорові.