Брекети для виправлення прикусу

Неправильний прикус – одна з найпоширеніших стоматологічних проблем, з якої, згідно зі статистикою, стикається практично кожен другий житель земної кулі. При цьому, варто відзначити, що це не тільки естетична проблема, як багато хто звик вважати. Порушення правильного анатомічного положення зубів безпосередньо впливає на здоров’я людини. Може виникнути підвищена чутливість ясен або навіть труднощі з травленням. Щоб всього цього уникнути, слід звернутися за стоматологічною допомогою. Головною зброєю в цій боротьбі є брекети для виправлення прикусу.

Ефективне виправлення прикусу без болю

Найбільш ефективним і універсальним способом вирішення проблем неправильне змикання зубів, який використовують стоматологи по всьому світу є установка брекетів. Вони являють собою скоби, з’єднані силовий дугою. Під впливом останньої зуби беруть правильно положення в процесі шкарпетки системи.

Самі брекети для виправлення неправильного прикусу фіксуються за допомогою спеціального клею. Час їх шкарпетки залежить від характеру аномалії положення зубів і становить від 6 місяців до 3-х років. При цьому, скоби можуть встановлюватися, як на зовнішній стороні зубного ряду (вестибулярні), так і на внутрішній (лінгвальні).

Слід розуміти, що прикус формується в перші 15 років життя, тому при його порушеннях дуже важливо своєчасно почати лікування. Природно, у дорослому віці процес виправлення займе набагато більше часу.

Які бувають брекети для виправлення прикусу?

Головною проблемою багатьох пацієнтів з проблемним прикусом є сором у майбутньому носінні брекетів. Це суто психологічна проблема, яка вирішується підвищенням впевненості в собі і очікуванням кінцевого результату – на 100% ідеальної посмішки.

Крім того, сьогодні існує велика різноманітність матеріалів, що використовуються для скоб, які дозволяють їм виглядати більш естетично. Ви можете вибрати брекети для виправлення прикусу на свій розсуд:

  • металеві (найміцніші брекети);
  • пластикові (менш помітні на зубах);
  • керамічні (імітують колір емалі);
  • сапфірові (непомітні завдяки прозорості).

Що стосується протипоказань до використання скоб, то до них відноситься, в першу чергу, карієс і велика кількість пломб. Також брекет-системи для виправлення прикусу не рекомендується пацієнтам, що мають алергію на матеріали, з яких виготовляється система.

Особливості носіння брекет-систем

Природно, для досягнення максимального ефективного результату, мало просто встановити брекети для виправлення прикусу. На час шкарпетки необхідно дотримуватися особливих рекомендацій стоматолога щодо прийому їжі і догляду за ротовою порожниною.

Зокрема, слід виключити прийом занадто гарячих або холодних страв, а також відмовитися від жування твердих продуктів. Не кращим чином на брекети впливають кава і чай, здатні фарбувати встановлену конструкцію.

Догляд за скобами повинен включати регулярне чищення зубів із застосуванням спеціальних паст і очищенням брекет-системи за допомогою іригатора. Не поміщає використання антибактеріальних ополіскувачів. Плюс до всього рекомендується раз в квартал користуватися послугою професійної чистки зубів.

Дотримання описаних вище правил дозволить максимально спростити носіння брекетів. Додавши до цього позитивний настрій, ви отримаєте позитивний результат за досить короткий термін. Так що якщо ваша усмішка неідеальна, поспішіть встановити брекети для виправлення прикусу у досвідченого ортодонта без зволікання. Кінцевий результат буде радувати вас протягом усього життя!

Зверніться до нашим лікарям за адресами або телефонами, вказаними нижче.