Якому виду незнімного протезування зубів віддати перевагу?

Звертаючись за допомогою в стоматологічний кабінет, перед пацієнтом постає непросте завдання: вибрати відповідний курс процедур по оздоровленню/відновлення зубів. Сьогодні піде мова про протезування. Дізнаємося про переваги кожного з видів. Затягувати із заміною зуба не мислимо. За винятком, якщо людина свідомо намагається роздобути додаткові проблеми зі здоров’ям.

Мати правильний, здоровий прикус дуже важливо. Дефекти, зміщення негативно впливають на функціонування шлунково-кишкового тракту, деформують обриси особи. В сучасних стоматологічних клініках використовується безліч варіантів відновлення втрачених зубів. Визначитися, який вид протезування найкраще підходить потрібно заздалегідь.

Ще одним важливим фактором, що впливає на вибір є ціна. Потрібно чітко усвідомлювати: велика кількість клінік, що працюють у Києві не пропонують того «якості», яке можна знайти в «Swiss-Dent». У стоматологічних кабінетах встановлюють настільки зручні і конкурентні ціни, на скільки це можливо. Сучасне обладнання, стоматологічні матеріали, якість проведених робіт, оренда площі впливають на вартість. Ультрасучасний стоматологічний центр «Свісс Дент» гарантує безпечне, якісне оздоровлення. Подаруйте і ви оточуючим искреннею посмішку.

Незнімне протезування: відмінності

У попередній статті ми дізналися, чим відрізняються незнімні протези від знімних, і чи варто відмовлятися від протезування. Досліджуємо кожен вид окремо.

Коронки

Для відтворення анатомічної форми зуба використовують коронки. Це досить популярний вид протеза. Завдяки їм, фахівці стоматологічного центру «Свісс Дент» не просто повернуть здорову посмішку – відновлюють жувальну функцію, приховають сліди руйнувань, закладуть фундамент нового життя. Кріпленням для коронки служить пошкоджений зуб, пройшов ретельний процес підготовки (точіння). Ще один різновид – мостоподібний протез. При його допомозі відновлюють відразу кілька зубів.

Щоб ближче «познайомитися» з коронками, дізнаємося з яких матеріалів їх виготовляють.

  • Метал. Товщина матеріалу становить від 0,3 до 0,5 мм. Як правило, коронки роблять із сталі. Але найчастіше, люди віддають перевагу благородних металів: золота, паладію, хромокобальту. Хоч металеві коронки відрізняються міцність і зносостійкість, все ж до них варто ставитися з обережністю. Протези з металу видають «штучне походження». Ними не бажано замінювати центральні і бічні зони.
  • Металокераміка. Мабуть, самий популярний матеріал. Колір коронки підбирається під кольорову гаму інших зубів. Підставою для протеза є все той же метал, але завдяки шару кераміки, його не видно. Металокерамічні протези гарні як у плані естетики, так і в плані міцності. Ціна залежить від сплаву, який використовується: золотоплатиновый, хромокобальтовый, хромоникелевый, золотопалладиевый.
  • Кераміка. Відмінний варіант для відновлення. Зовні нічим не відрізняється від емалі. Єдиний мінус – вона не настільки міцна, як сплав, але добре поєднується з десною. Не викликає побічних ефектів.
  • Діоксид цирконію. У порівнянні з металокерамікою, цей матеріал хоч і легше, але міцніше, надійніше. Алергічних реакцій не викличе. Відмінна риса протезів з діоксиду цирконію – ними можна замінити будь-який з випали зубів: центральні, бічні зони зубного ряду. Протези здатні витримати жувальне навантаження. Деформації не відбудеться.

Мікропротезування

Сучасні технології крокують у перед. Мікропротезування зубів тому доказ. Існує кілька різновидів.

  • Вкладки. Якщо від зуба залишився лише один корінь, використовуються вкладки. Встановивши їх, стоматологи «Swiss Dent» отримують можливість почати роботу над фіксації коронок. Матеріали і види коронок ми вже розглянули.
  • Вініри. Застосовуються для підвищення привабливості посмішки. Являють собою пластинки, які кріпляться на поверхню зуба. Матеріал – кераміка, діоксид цирконію.
  • Люмініри. Відносяться до різновиду вінірів, але набагато тонше. Відрізняє люмініри від вінірів можливість фіксації без якого-небудь заздалегідь втручання.
  • Протези з микрозамками. Сусідні, здорові зуби не постраждають від обточування. Чому посприяли микрозамочки, які імплантуються всередину коронки і сусіднього зуба. При цьому здоровий зуб отримує мінімум шкоди.

Час на вагу золота

Ми з’ясували, сучасна стоматологія надає багатий вибір протезування. Дізналися інформацію про кожного з них. Але який же вид краще? Перш ніж робити поспішні висновки, в гонитві за красою і якістю, зверніться у клініку «Свісс Дент», де проведуть діагностику, проінформують.

Після прийому у професіоналів можна дізнатися, чи немає протипоказань до встановлення того чи іншого протеза. Акції, знижки, усміхнений персонал нашого центру допоможуть стати щасливим. Ми цінуємо ваш вибір. Хороші клініки отримують позитивні відгуки, «SwissDent» – одна з них.