Адгезивне мостоподібне протезування

З розвитком технологій адгезивное мостоподібних протезування набирає все більшої популярності: стоматологи все частіше стали вдаватися до пошуків оптимізованого способу відновлення втрачених зубів.

Головною метою було зведення до мінімуму препарування опорних частин.

Вдалося досягти бажаних результатів. Адгезивний міст – хороше рішення виниклої проблеми. Протез виглядає природно. Сусіднім (опорним) зонам наноситься мінімальна шкода. Доступність такого методу дозволяє пацієнтові зберегти нервову систему від зайвого стресу, позбутися страху перед стоматологічним кабінетом.

Що собою являє адгезивное мостоподібних протезування?

Сучасне обладнання наших стоматологічних клінік дозволяє проводити процедуру оздоровлення максимально якісно. Досвід і майстерність фахівців допомагають уберегти опорні зуби. На збереження звертається багато уваги в процесі протезування. Головна відмінність мостовидного відтворення в порівнянні з коронкою – здорові області практично не страждають.

Почувши від стоматолога «понтік», «мэрилендский», «манхеттенський» міст або «ретейнер Рочетта», будьте впевнені – мова йде про застосування адгезивного кріплення. Процес установки не займає багато часу, не викликає дискомфорт, проходить безболісно.

Відновлюється «втрачене» протягом 1-2 сеансо.
Важливо пам’ятати, перш ніж віддати перевагу певному методу, варто порадитися з лікарем, пройти обстеження, упевнитися немає протипоказань. Стоматологічні центри «Swiss-Dent» – це якість і безпека в послугах мостовідного протезування.

Оперуючи знаннями про здоров’я порожнини рота, знаючи бюджету, в рамках якого варто здійснювати операцію, стоматолог точно визначить, чи виправить ситуацію адгезивное з’єднання. Найчастіше воно застосовується в передній області зубного ряду, оскільки не стійка до високих навантажень. При цьому, природність гарантується професіоналами.

Чи є альтернатива?

Не всім підходить адгезивні системи. Хоч вони і доступні, термін служби – від 3 до 5 років. Стежити за станом необхідно дуже ретельно. Тому, адгезивна конструкція такого типу – відмінна тимчасова заміна. Незабаром, краще встановити імплантат.

Порівнювати імплантат з мостовидними системами не має сенсу. Дві абсолютно різні методики. Імплантація більш ефективна, оскільки жувальна функція швидко відновлюється. Адгезивное мостоподібних протезування, корисно тим, що дозволяє приховати відсутні елементи зубного ряду на деякий час. Після установки, в місцях кріплення, існує ймовірність виникнення вторинного карієсу. Але і з ним фахівці справляються.

Протипоказання до використання адгезивного мостоподібного протезування – не причина розчаровуватися. Імплантат – вихід із ситуації.
Металокерамічні і керамічні коронки можуть вплинути на функціональність, тому не встановлюють навпроти їх. Обстеження порожнини рота грає не маловажну роль.

Консультація стоматолога-ортопеда допоможе зрозуміти, як відновити сяючу посмішку. У «Свісс-Дент» враховуються індивідуальні особливості людини. І тільки після обстеження приймаються правильні рішення.

Які складності догляду за протезом?

Догляд вимагає уважності. Оскільки мостоподібних кріплення не витримує високих навантажень. Процедуру очищення потрібно проводити обережно. Забудьте про використання очищувальних ниток. Для догляду за відновленим зубним рядом краще всього підійдуть ополіскувачі.

Що ще запам’ятати про адгезивное мостоподібних протезування? Не рідко тверда, в’язка їжа – причина порушень нормального функціонування. Дотримуйтеся певної дієти.

Щоденне чищення намагайтеся проводити ніжно. Слідуйте вказівкам і порадам лікаря, тоді посмішка буде здоровою, а догляд – не викличе утруднень.

Потрібно відмовлятися?

Однозначно – ні! Так, це тимчасовий варіант, і найчастіше він використовується для відновлення передніх зубів.

Але все ж – це чудова можливість повернути естетичну привабливість в максимально стислі терміни за невелику ціну.

Лікар-ортопед проінформує, чи можете ви скористатися перевагами сучасної методики лікування за допомогою адгезивное мостоподібних протезування.

Серед переваг:

  • процедура адгезивного мостоподібного протезування проводитися за 1-2 відвідування;
  • встановлюється вже через місяць після втрати;
  • мінімальна деформація – малоинвазивность;
  • швидкий демонтаж;
  • безболісність, відсутність дискомфорту.

Звертайтесь за допомогою в нашу клініку. Вирішенням питання займуться кращі фахівці клініки.