Протезування зубів в Києві: ціна і процес

Красиві зуби – це показник не тільки соціального статусу, але й застава здоров’я. Багато людей звикли не помічати проблем із зубами, звертаючись до послуг стоматолога занадто пізно. Але навіть в самих складних і запущених випадках не все втрачено, адже до Ваших послуг – протезування зубів в Києві. Що це за послуга, які бувають зубні протези і як їх виготовляють – читайте далі!

Що таке зубні протези?

Протезування зубів – це метод відновлення частково або повністю втрачених зубів, яким займається ортопедична стоматологія.

Відомо кілька типів протезування:

1.    Мікропротезування;
2.    Знімне;
3.    Незнімне;
4.    Частково знімне.

Мікропротезування являє собою повністю інноваційний метод. За допомогою стає можливим відновити відсутні елементи зуба з металокераміки, завдяки чому повністю відновлюються його природні властивості: чутливість, колір, прозорість, форма, стійкість до механічних пошкоджень і так далі.

Коли зуби відсутні (повністю або частково) або мають ряд неусувних дефектів, застосовують частково знімне або незнімне протезування. В такому випадку професійний стоматолог ортопед в Києві знімає зліпок з зубів, а протезисти виготовляють знімну основу з прикріпленими до неї пластмасовими або фарфоровими штучними зубами.

Незнімне протезування зубів кріплять за допомогою спеціальних цементів, яким характерні короткий період адаптації і повне відновлення як анатомічних, так і функціональних особливостей зубів, які були зруйновані або відсутні зовсім.

Таке протезування зубів в Києві забезпечується декількома методами. Використання певного методу залежить від стану зубів, величини та виду дефектів. Ось якими бувають зубні протези:

1.  Мости. Пприменяются при повній відсутності декількох зубів. Фіксуються до опорних зубів.
2.  Вініри. Це тонкі металокерамічні або керамічні пластинки, що фіксуються за допомогою особливого гелю. Часто застосовуються при усунення косметичних дефектів.
3.  Вкладки. Це мікропротези, за типом пломби, які виготовляються за вашим відтиску зубів клієнта. Фіксуються за допомогою спеціального цементу.
4.  Штучні коронки. Широко використовуються в стоматології для відтворення естетичного вигляду зуба, а також його нормального функціонування (у попередній статті читайте, які бувають коронки на зуби).

Як здійснюється протезування зубів

Вибір на користь естетичної реставрації зубів (тобто відновлення) або протезування (знімного або незнімного) залежить від стану порожнини рота, а також від виду пошкодження зуби. Вирішальну роль відіграє питання, якою мірою пошкоджений хворий зуб і прилеглі до нього. У першому випадку виготовляються штучні зуби за попередньою точним зліпком, який робиться з щелепи клієнта. У другому – мається на увазі установка вкладок і особливих стрижнів (штифтів), на які потім будуть наращены зуби.

Скористатися спеціальними послугами професіонала предлагаети наша стоматологія до Києва на лівому березі. Тут можна зробити якісне протезування зубів за доступною ціною.

Вирішити будь-яке питання протезування, зможе стоматолог ортопед в Києві. Центр стоматології з кращими фахівцями в штаті оснащений сучасним стоматологічним обладнанням та матеріалами, тому протезування зубів у нашій клініці – це простий і доступний процес.

За допомогою спеціальної суміші стоматолог знімає індивідуальний зліпок з зубів, а потім передасть його зубним технікам, які копіткою працею вручну виготовляють зубні процеси, які підходять саме Вам. Потім здійснюється повторний прийом, на якому відбувається установка протезів.

Все, тепер можете сміливо виблискувати посмішкою!

Скільки коштує протезування в Києві?

Безумовно, цікавить пацієнтів вартість протезування зубів. Ціна залежить від виду використовуваного протезування і застосовуваних матеріалів. Найбільш доступними сьогодні є акрилові протези. Вони не мають протипоказань для установки навіть літнім людям, тому підходять кожній людині, яка потребує зубних протезах. Також в нашій клініці “Свісс Дент” можна замовити будь-який інший вид протезування зубів на Ваш вибір.

Звертайтеся до послуг стоматолога, і Ваша посмішка завжди буде прекрасною!