Iмпланти Straumann

Імплантація вважалася травматичною процедурою поки не з’явився швейцарський імплант Straumann. Ця інноваційна розробка дозволила проводити протезування при недостатній кількості кісткової тканини, а також при цукровому діабеті і крихкості кісток.

Імплант має унікальні характеристики – продуманою формою і покриттям SLActive. Шорстка поверхня забезпечує міцне кріплення до кістки, а різьблення гарантує малотравматичное вживлення в ясна. Завдяки цьому імплант швидко приживається.

Straumann на 85% складається з титану. Цей матеріал показав найкращу сумісність з людським організмом. Він не окислюється, міцний, гіпоалергенний. Встановити імплант стає в рази простіше за рахунок домішки цирконію в складі. Він робить штрауман податливою, знижує чутливість оточуючих зубів.

Кожен імплант виготовляється з урахуванням індивідуальних особливостей ротової порожнини пацієнта. У процесі виробництва використовуються найпотужніші мікроскопи, що дозволяють підігнати модель під певні параметри. Після виготовлення продукт кілька разів тестується в лабораторних умовах.

Де встановити імплант Straumann в Києві

Технологію Straumann успішно практикують фахівці клініки Swiss-Dent. Для якісної, швидкої, а головне – безболісної установки тут є все необхідне обладнання:

 • Комп’ютерний томограф надає інформацію про стан зубів пацієнта. Для повноти картини робиться панорамний знімок щелепи і рентген. Так виявляються хвороби ротової порожнини, які недоступні неозброєному оку лікаря
 • За допомогою новітніх цифрових сканерів робиться відбиток щелепи хворого. Комп’ютерна модель дозволяє краще розгледіти ділянку, що вимагає імплантації. Відбиток виглядає якісніше, ніж у випадку з закушування маси, т. К. В процесі його створення бере участь техніка.
 • Отримана модель друкується на 3D принтері. Її використовують в якості постійного протеза. Колір штучного зубного ряду при цьому заздалегідь підганяється під відтінок природного зуба.

З огляду на високу ціну на імплант стоматологи Свісс дент заздалегідь промовляють з пацієнтом всі необхідні етапи протезування. Кінцева вартість включає в себе цикл досліджень, підготовку пацієнта до протезування, створення конструкції і її установку. Консультація з лікарем безкоштовна, тому ви можете звернутися в клініку навіть якщо інші вам відмовили в лікуванні.

Види імплантів Straumann

Стоматологи київської клініки використовують імплант з лінійки Straumann в п’яти варіаціях. Кожна має свою унікальну форму і призначений для певної клінічної картини:

 • Standart – відрізняється абсолютно гладким стрижнем і широкою основою. Призначений для здорової щелепи з досить великою кількістю кісткової тканини. Імплантація конструкції малотравматичні і часто не вимагає розрізу ясна. Імплант підходить для одноетапного протезування.
 • Standard Plus – має вкорочене підставу, за рахунок чого вдається успішно проводити імплантацію в видимих ​​ділянках зубного ряду. Може допускатися як закрите, так і відкрите загоєння імпланта. З цієї серії доступна до використання також модель Narrow Neck з зовнішнім з’єднанням
 • Tapered Effect – за формою максимально наближений до кореня натурального зуба. Циліндричний стрижень гарантує швидке приживлення імпланта. Зовнішня частина штрауман конусоподібна, що максимально наближене до природного корені.
 • Bone Level Implants – дана конструкція не має шийки і призначена для повного занурення імпланта в кістку. Буває двох типів – перший призначений для протезування з миттєвою навантаженням, другий – для двоетапного протезування.

Швидкість приживлення забезпечується піскоструминним покриттям штрауман. За рахунок шорсткою поверхні імплант охоплює більшу щільність ясна, забезпечуючи рівномірне навантаження. Гідрофільні властивості його забезпечують більш швидкий ріст нових тканин.

Переваги установки імплантів Straumann

Імплант штрауман користуються великою популярністю серед пацієнтів, а все тому, що володіє декількома унікальними перевагами:

 • Служить від 10 років завдяки міцності матеріалу
 • Легко встановлюється в будь-яку щелепу
 • проживають в порівнянні з аналогами дуже швидко – до 30 днів
 • Зводить до мінімуму ризик відторгнення
 • Дозволяє швидко відновити функцію втраченого зуба і уникнути атрофії ясен.
 • Швейцарська якість і повну відповідність необхідним параметрам

Імплант штрауман має тільки один недолік і це висока вартість. Однак ціна виправдана складністю виробництва. Якщо хочете встановити штрауман з довічною гарантією звертайтеся в клініку Swiss-Dent. Тут працюють фахівці з багаторічним досвідом. Ми знаходимося в Києві за адресою:

 • Лівий берег, Київ, вул. Бориспільська 4,
 • Правий берег, Київ, вул. Жилянська, 47,
 • Бровари: вул. Київська 245 (лісовий квартал)